Přejít na výpis diskuzí

Bohuš Matuš

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokus o sebevrazdu?

    Dobry den, moc by me zajimalo jestli jste se po rozchodu s Terezii Dobrovolnou pokusil o sebevrazdu. Jednou jste o tom mluvil v novinach. Dekuji za odpoved.
    PS:Drzim Vam palecky, at se v budoucnu jenom dari *4*
  • Perfektní

    *14* Strašně ti fandím máš krásné písničky ,které mě vždycky zpravý náladu, díky že jsi tady
  • Díky

    Bohuši máš nádherný hlas,jsi jediný v ČR kdo se může hlasem přirovnat ke Karlu Gotovi,máš upřímné oči a jsi nádherný chlap,zpívej a nenech se otrávit bulvárem,Kdyby mi neumřela 20ti letá dcera tak tebe bych jí přála máš hodné srdíčko ahojkyAli (49 let) *4*
  • pozdrav

    Zdravím Bohuše,ať se Ti daří v hudebním bysnysu,stějně dobře jako pařby v píseckých barech.Poznal jsem ,že jsi normální a ještě k tomu dobře zpíváš.drž se brendy
  • Ahoj, tak jsem slyšela, že připravuješ nové CD? Jestli ano, tak už se moc těším. A bez té slepice, teda čepice je to taky dobrý *4* Hodně štestí a okolo sebe jen samé dobré lidi přeje jedna fanynka z Plzně
  • Bohuš,máš nabarvenou plešku?
  • :o)

    Přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok, hodně úspěchů a okole sebe samé dobré lidi, ať se daří v pracovním i osobním životě, a čekám na novou desku a na koncert v Plzni.
  • Ať se daří...

    Krásně zpíváš, držím ti palečky, potkali jsme se, ale asi si na mě nepamatuješ...(slimák:)..Moc mě mrzí, že si nepamatuji jméno té velice příjemné paní, se kterou jsi přišel...To je zlatá ženská!...Co nejméně záště od lidí a co nejvíce úspěchů ti přeji...nejprve jsem tě potkala, pak si tě poslechla..jsi talent!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit