Přejít na výpis diskuzí

Bolek Polívka

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemusím ho Bolka Polívku
  • Všechno nejlepší hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)
  • Mohlo to dopadnout líp...
  • Bolečku, ten bazén se na Farmu vůbec nehodí...škoda peněz...bylo nám tam vždycky dobře a hezky...i bez bazéna...
  • Zdravím pana Polívku,fandím vám od nepaměti..je mi 62let a dokonce jsem se s Vámi potkal a vyfotil.Nedejte na sprosťáky a věřte,že to co jste pro nás udělal za ty léta je obdivuhodné. Ať to někdo zkusí a pak může kritizovat.Rád bych se s vámi setkal někde v hospůdce a pokecal víc,dal panáka.. snad se to někdy povede,vím že jste pořád vytížený..
    Pavel, severní vítr
  • Dobrý deň!

    Vážený pán Bolek Polívka, vážený pán kráľ!
    Dovoľte mi v deň Vášho sviatku zaželať Vám
    všetko najlepšie a najkrajšie. Zo srdca,

    Helena :-) *3*
  • Dobrý den. Pane Polívka, o vašich předcích jsem nikde nenašla zmínku, můžete prozradit, kde a kdy se narodil váš otec a dědeček a kolik měli sourozenců a zda měli blízko k umění. děkuji
  • Dobrý večer Bolku,
    je to pár dnů co jsme se potkali v nákupním centru v Průhonicách. Však jsem toho využil a dál s Váma foto. Su už starší ogar a moc ňa to potěšilo že jsme potřásli packou. Su Váš velký obdivovatel a rád bych dal pokec. Byl jsem párkrát v Práglu na Vás v divadle a možu řéct ..fakt dobré. Škoda že jsme nedali spolu kalíšek, ňa to hňupa nenapádlo. Dám kontakt kdybych to mohl napravit...720 510 705
  • narozky

    Milý Bolku
    Gratulace a přání¨k Vaším dnešním narozeninám.Hodně štěstí,zdraví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit