Přejít na výpis diskuzí

Bolek Polívka

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Bolkův humor mi moc nesedí. Ale jak teď opakují Zapomenuté světlo... tam hraje fakt dobře. Škoda že nedostal víc takových rolí.
  • Skvělej herec

    skvělej herec, mám ráda jeho humor.
  • Černí baroni

    Renonc.V tomto filmu Bolek nehrál. Hamáčka hrál Schmitzer, ne?
  • bolek

    já jsem ho korepetoval v divadle Husa na provázku v rámci hry Hvězdy nad Baltimore a musím říct,že je to naprostý profesionál-takový přístup k práci,jaký má on jsem neviděl u žádného herce. Byl vždy připravený a navíc během zkoušek sršel nápady,takže všechna čest.
    • Re: bolek

      Jak píšeš,byl vždy pripraven(vlastně to mívali pionýři na opasku)tak to né,to sem nedávejte.Podle mě je to novodobej Pan Jan Werich.
  • Bolek

    ctel bych videt vas jak si stoupnetedoprostred maneze kde je 200 - 300 lidi a zkuste je necim rozesmat pokud jste si nevsimli Bolek vystudoval Jamu coz je VYSOKA SKOLA tudiz jak si myslite on neni uplne blby a uz vidim vas jak nekde budete kopat kanaly jen se trochu bojim az tady jednou Bolek nebude tak se mu uz nikdo v zivote nevyrovna a reknete mi kdo v dnesni dobe nechlasta a navic se aspon nechova jako ty hloupe celebrity on se chova jak se choval a proste tak jak je zvykly a nepotrebuje se pretvarovat TAK TOTO JE MUJ NAZOR!!!!!!!!!!!
    • Re: Bolek

      Plně s Vámi souhlasím.Dlouhodobě je to skvělý bavič a stejně tak dobrý herec.Každé představení je herecký koncert.
      • Re: Re: Bolek

        Jo a Bolku co piješ za pivo 10 nebo 12 nebo je ti to jedno? Jsi super *14*
  • alkoholik

    Vážení,jak může někdo vychvalovat tohoto
    ubohého herce který je stále opilý
    a při tom vždy nechutný svými keci,že se může někdo tomu smát............. *9*
    • Re: alkoholik

      Kecy se píše s tvrdým, ale možná jedeš v mekkých drogách ...
      • chelsi

        Re: Re: alkoholik

        Keci se píše s měkkým "i"!!!*1*
        • milada.zamecnikova
          Pánové,kecy se píší s tvrdým *2*
  • Polívka

    velký machr.. jeho humor miluji.. přeji mu hodně hodně zdraví, štěstí a další bohatou tvorbu ..
    a ještě k autorovi Honza .. takového hňupa aby člověk pohledal, jste sprosťák největšího kalibru .. co např. umíte vy ?? asi h...o
  • No tedy

    No teda, dyž můžu něco napsat, tak jo. Většího hnusa, vožralce, škaredějšího chlapa, omezence, než je Bolek Polívka, jsem na světě neviděl. Nechápu, jak ho může část národa milovat. *5*
    • Jsi hlupák,to tvoje dyž znamená nejspíš když a pokud chceš psát zopakuj si český pravopis,je to totiž trapné když píšeš o někom,že je omezenec a ožralec s chybyma.Veřejně si řekl svůj názor,to je v pořádku a ten kdo to četl si zase udělal názor o tobě a tvé inteligenci.Kritika od tebe ani nemůže urazit,tak se milý Honzíku měj a šup,zpět na základku. *15*
    • Re: No tedy

      hele neurážej! někomu se třeba líbí!
      jak by bylo tobě kdyby ti někdo urážel tvojí oblíbenou postavu? no? taky by ti určitě někdo jednu fláknul...
    • Re: No tedy

      HONZO, TY UBOŽÁČKU!
      CO JSI DOKÁZAL DO NYNĚJŠKA TY ??????!!!
      *13* *13* *15* *9* *9* *9* *15* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *15* *9* *10* *8* *8* *9* *13* *15* *5*
    • Re: No tedy

      Pretože je taky ako ty...ale sa za to nehambí! *1*
  • dotaz

    Dobrý den pane Polívko,
    ahoj Bolku.
    Už z pozdravu je zřejmé, že Vás zdraví i mé druhé já, s nímž mám v poslední době velké rozbroje.Mám obavy ze schizofrenie, no posudte sám, tak třeba včera v noci si říkám, že budu spát, a tak spim. Ale mé druhé já řeklo kategoricky, že spát nebudu, a ted se ty dvě já začaly dohadovat- to hodné já zkoušelo všechy možné uspávací techniky a to druhé oportunistické zaas do toho kecalo.A tak jsem nespala minimálně do dvou než se obě unavily. Taky už chápu jak může někdo získat třeba alergii, to jedno já říká-ta lípa ale krásně voní, no a je jasné že to druhé naschválnické bude říkat opak.- joo? voní ti to tady jarem? Houbec, osypeš se z toho, smrkat zelené výměšky budeš! No a alergie je tu. Z vlastní zkušenosti ale vím, kdy se obě já shodnou, ale to tady prezentovat nebudu, to by do toho psaní začalo kecat to druhé já a to první by to neodeslalo.
    Hm, no a ted schválně řekněte. Jsem normální? Nebo schizofrenní.Já si s náma neumím poradit. /cha.../
    Fajn den, pane Polívko Bohumile.
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit