Přejít na výpis diskuzí

Bonnie Wright

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechhno nejlepší

    všechno nejlepší k plnoletosti...je nejlepší *14*
  • elinor

    Šťastné narozeniny!

    Přeju "Ginny" *3* všechno nejlepší k 18. narozeninám! Hodně štěstí! *15* a zdraví! *9* *4*
  • mikuliska

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!

    .... a samozřejmě hodně štěstíčka a zdravíčka přeju této skvělé a především strašně hezké holčině/herečce... A´t se ti daří *3*
  • Ginny

    Bonnie Wright je pekna holka skoda ze to neni ceska ale na nekterejch fotkach vypada docela divne na nekterejch zase krasne ale jak vypada zrovna ted tak to se mi vubec nelibi *1* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Ginny

      mě se moc Bonnie líbí její vlasy sou moc hezký no a taky její nos já nwm jo ale je moc hezká fakt *14* *1*
  • Bonnie

    Ginny je fakt super, už když sem jí viděl popré, tak se mi moc líbila, ale mrzelo mě když spolu nemohli chdit s Harrym kvůli nebezpečí, jak se o ní bál *4* *4* *4*
  • super bonnie

    njn bonnie je fakt super *14*
    je taky moje nej postava z HP..jednu dobu jsem na ni byla celkem dost podobna..teda kdyz ji bylo 10 *1* ale tedka uz vubec..ted se hodne zmenila *8* ale to newa..kdo se nemeni,ze *3*
    ja jsem silena *7* *1* *9*
    • Re: super bonnie

      bonnie byla dobrá když nebyla tak hezká ,ale už od 14 let se s ní stala rozmazlená tatínková holčička *3*
      • Jak to můžeš vědět, prosimtě : | ! ! !
      • Re: Re: super bonnie

        jasně...ty musíš jenom najít nějaký chyby,co???????? *9* *10* *16* *5*
      • parket..a

        Re: Re: super bonnie

        No jistě nějakej drb zas žj...a můžeš mi říct-->máš to nějak doložený???Dokázaný?Asi těžko
      • Re: Re: super bonnie

        japato, kdes to vzal/a *5*
  • :)

    Bonnie jsem viděla akorát ve filmu HP, přijde mi, že Ginny ztvárnila naprosto dokonale, je to taky moje nej postavaz HP. Ginny je sqělá, nevím, jaká je Bonnie..
    • Re: :)

      To je fakt! Ale Ginny mám taky ráda! *3*
      • Re: Re: :)

        jo, to já taky
        • Re: Re: Re: :)

          všechno nejlepší...:D mám jí moooooooooooooc ráda.......:D *3* *3* *3* *3* *3*
          • Re: Re: Re: Re: :)

            je moc krásná,nejlepší a nejhezčí *3*
  • http://miss-wright.webz.cz

    Web o ni v CR!
    http://miss-wright.webz.cz! *14*
  • No to je snad jasný. Já bych jí sem ani nepřidávala, kdyby nebyla super.
  • Je prostě super! *3* *3* *4* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit