Přejít na výpis diskuzí

Bono Vox

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bono

    Podle me je Bono Vox uzasnej clovek¨.je to pan zpevak.Cenim si ho jako cloveko,je to s chlap co ma obrovsky charisma,skoda jen ze ho neznam osobne,Jeho kapela je uzasna a on ma nadherny hlas *14* Bono vazim si te!
  • žůžo

    bono je mocilinky úžasňočkej, překrásně zpívá, jen kdyby se tu U2 stavili a uspořádali tu koncert....
  • podle mě je Bono úplně úžasnej člověk a nejhezči co udělal byly koncerty Live8 a taky má nádhernej hlas
  • taky prodám...

    Ahoj,
    taky prodám knížku Bono o Bonovi... kdyby měl někdo zájem, napište mi na mail, díky

    kamča
    kamkadlec@seznam.cz
    • Re: taky prodám...

      čágo,máš ještě ke koupi tu knížku?
  • Bonoooooooo

    Bono je neskutečně užasnej člověk,jako jeden z mála rockovejch hvězd se snaží pomoct Africkým lidem,je to osobnost a U2..ti jsou NEPŘEKONATELNÍ!!!!U2 4EVER!!!!a BONO VOX OBZVLÁŠT *14*
  • Happy birthday

    všechno nejlepší k narozeninám bono,hlavně hodně zdraví a ať ti o zpívá jako do teď *14*
  • jh

    bono je fakt skvělej zpěvák a cenim si toho jak se pouští do různých akcí na pomoc africe atd... *3* *3* *14*
  • to je jsou skvělí
  • rozprodávám sbírku

    rozprodávám sbírku U2 - knihy, cd (vše od 90.let po poslední album), kalendáře, koncert ZOO tv na vhs - vše velmi levně.

    odpovědi na mail,
    díkec
    tom
  • velká sbírka věcí s U2

    Prodám knihy, cd, VHS, audiokazety, kalendáře, plakáty...mám velkou sbírku článků, obrázků, fotek - něco prodám, něco daruji. Seznam zašlu na email (vhs, audiokazety za velmi symbolickou cenu, nebo i daruji)

    Pepin

    pepan.l@centrum .cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit