Přejít na výpis diskuzí

Bořivoj Navrátil

OSOBNOST 30.3.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bořivoj Navrátil

    Milý pane Bořivoji
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.
    Přeji vám hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní tak i profesionální. *4*
  • good luck

    to je dobře,že už jste skoro zdravej:-)věděla jsem,že to zvládnete...přece jenom jste náš!!:-)
    Tak ať se vám daří.Určitě to už bude jenom lepší a lepší *4*

    zasloužíte si fakt uznání-jste pan NĚKDO
  • Dobrý den-prosím všechny, kdo znají pana Navrátila nebo mají kontakt na jeho syna Kryštofa, předejte mu tento odkaz na Léčivý projekt:http://www.amezdas.cz/leciva_radiace.html. DĚKUJI. Jana, Nový Bor
  • je to strašný poslala jsem mu asi 1000 komentářů do kterých jsem mu psala, že bude v pořádku a modlila jsem se za něj každou noc
  • je to hrozný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Měl ještě pár desítek let žít a těšit nás. *13* *13*
  • Dobrý den,pokud by jste měl zájem sdělte nějaký email a já vám pošlu lék na rakovinu od Dr.Johanny Budwig,která byla vědeckou pracovnicí a léčila své klienty v těch nejtěžších stadiích rakoviny-90% úspěšnost.
    elmech@seznam.cz
  • Je mi to moc líto co se stalo panu Navrátilovi byl to takový usměvavá člověk , pohodář a vždy ve skvělé náladě

    Prosím bože pečuj o něj z humorem jenž on nás opečovával z velkým humorem

    Památka vám pane Bořivoji Navrátilovi *9* *9*
  • Vážený pane Bořivoji,
    jen a jen zdravíčko chci Vám dnes přát, abyste nám své herecké umění mohl i nadále rozdávat. Ať všechny trable překonáte a v příštích dnech se jen dobře máte! *4*
  • Vážený pane Navrátile

    Vážený pane Bořivoji. Přejeme Vám vše nej nej nej k narozeninám,ale hlavně velké vítězství nad tou mrchou co Vás teď obtěžuje. Všichni se Těšíme na Vaše další ů žasné role a na návrat do seriálu ulice. Milan Svoboda s rodinou
  • :)

    kdybych to uměla,tak se za vás snad i modlím -jste náš-kroměřížák!Já fakt nechci,aby se vám něco stalo,pomohla bych vám,ale nemůžu...jak? jste statečnej zvládnete to!Tu ku**u to ve vašem těle přestane bavit a vy budete určitě zdravej vím to!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit