Přejít na výpis diskuzí

Bořivoj Navrátil

OSOBNOST 30.3.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne a ne ho dostat z hlavy:-(
    (furt na něj myslím)
  • Je mi to moc líto co se stalo panu Navrátilovi byl to takový usměvavá člověk , pohodář a vždy ve skvělé náladě

    Prosím bože pečuj o něj z humorem jenž on nás opečovával z velkým humorem

    Památka vám pane Bořivoji Navrátilovi *9* *9*
  • je to hrozný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Měl ještě pár desítek let žít a těšit nás. *13* *13*
  • je to strašný poslala jsem mu asi 1000 komentářů do kterých jsem mu psala, že bude v pořádku a modlila jsem se za něj každou noc
  • leamike
    Byl to dobrý člověk, strašně mi připomínal mého dědu. R.I.P Bořivoji :)
  • Chci vyjádřit upřímnou soustrast rodině pana Navrátila.Měla jsem ho jako herce ráda,a vím,že s nemocí statečně bojoval.Je mi to líto.
  • Dobrý den,pokud by jste měl zájem sdělte nějaký email a já vám pošlu lék na rakovinu od Dr.Johanny Budwig,která byla vědeckou pracovnicí a léčila své klienty v těch nejtěžších stadiích rakoviny-90% úspěšnost.
    elmech@seznam.cz
  • Dobrý den-prosím všechny, kdo znají pana Navrátila nebo mají kontakt na jeho syna Kryštofa, předejte mu tento odkaz na Léčivý projekt:http://www.amezdas.cz/leciva_radiace.html. DĚKUJI. Jana, Nový Bor
  • Vážený pane Bořivoji,
    jen a jen zdravíčko chci Vám dnes přát, abyste nám své herecké umění mohl i nadále rozdávat. Ať všechny trable překonáte a v příštích dnech se jen dobře máte! *4*
  • přání

    Přeji Vám vše nejlepší k svátku,hlavně moc zdraví a moc se těším, až Vás zase uvidím na obrazovce v Ulici,s p.Peškem Vám to tam jde perfektně a moc nám tam chybíte.Tak držím palce,mám Vás velmi ráda.Milena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit