Přejít na výpis diskuzí

Božena Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cau *11*
  • božena je píča:D
    • Tvuj pisemny projev je umerny tve inteligenci *7*
    • a ty seš blb!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1*
    • Bozen mi pomohla urobit DU *1* *1* *1*
  • *14* jee
  • dobre *3* *4*
  • doktorovi, a vy jste scokař nebo co?? *15* *15*
    • to je dobrý *8* *8* *15* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *15* *15* *3* *3* *14* *14* *4* *4* *5* *6* *7* *8*
  • Odpověď na amber, Nesouhlasím s tebou Božena Němcová "nebyla" spisovatelka ona jen sepsala príběhy které kolovali už několik generací před tím. Tak co to bylo podle tebe za spysovatelku?? *1* *1*
    • To je fakt-zato ty jsi uz toho napsal a sepsal,ze??No,vlastne Babicka,Karla,Pohorska vesnice,Zahansky hon-to vse opsala asi od nekoho,co??Mohl bys napsat od koho tyto skvosty opsala??Dekuji.p.s.-jinak ty mas urcite precteno asi nekolik tisic svazku,ze jsi tak "sectely"......
    • A ty bys to dokázal/a tak hezky napsat jako ona?? Pochybuju....
  • je to super pomohlo mi to z referátem fakt Dííííííky *3*
    • Pomohlo mě to zlepčít znamkůů .. *4* Děkujůů *14* *3* *4*
  • Jestli tohle píší mladí lidé-naše budoucnost-tak je to katastrofa.
    • Jestli si tohle myslí starší lidé-naše minulost-tak svítá na lepší budoucnost...Nechápu, proč hážete všechny mladé do jednoho pytle!!!
  • Božena Němcová patří právem mezi nejlepší české spisovatelky a já si jejího díla nesmírně vážím. Měla obrovský talent a cit pro psaní. Tak ji tu prosím přestaňte pomlouvat, tohle si ona určitě nezaslouží.
    • Stoprocentně s tebou souhlasím,pomlouvání si nezaslouží,obdivuju ji za její díla jako ty,ale i za její velmi těžký život ,kterým si prošla.
    • Přesně tak !! :)
  • Když vidím, co za paskvil sem přispívá, tak je mi z vás na nic. Jestli vy jste budoucnost našeho národa, tak potěš koště.
    • přesně!
    • sklapni nádhero. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit