Přejít na výpis diskuzí

Božena Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Božena Němcová

    BOŽENA NĚMCOVÁ

    Božena Němcová, statečná to žena
    bojovala za všechny, nejen za manžela.
    Pro prostý lid se obětovala
    dětičky své milovala
    ale ze všech nejvíc svou BABIČKU,
    moudrou to prostou ženu,
    kterou považovala za svou modlu.

    *4*
  • Je to super

    Bravurně napsané!. *3* To, že Němcovou (spíše její díla) absolutně nesnáším je už můj problém. Četl jsem Babičku a V zámčí a podzámčí, aby byl můj názor trochu opodstatněn. (Babičku jsem četl 3x déle než Zločin a trest, tady je problém, že člověk asi po 30 minutách usne nudou) Lepší než večerníček. *1*
  • Božena N.

    neví někdo (na 100%) kde je Němcová pohřbena *7*
    • Vyšehrad. Myslím že ano. *3*
  • bedj nsiom

    nhhxs hsjiosi iszcziáos *16* hszuzquzucsi hzáwiuc w *14* uusuuvýwýcu aoísja cxnwoic ynjsdpdkif nb *13* kmkxbnpwpkvc jnztfbsmowkxn jfuw *9* ksoicooskcjwiwíwjwo *7* kpwpoksb scewskm *15* jcuíwiviu AHOOOOOOOOOOOOOOJ
  • Ujdeto

    Je to dobrý *3*
  • Píča

    To je ale vymrdaná děvka zpíčená.. Ta její babička je trapná.. Fkat jak se tenhle zjev mohl narodit?... *9*
    • x-site

      sam si piča sa nekdy podiv do zrcadla ty by si nic takeho nevimyslel *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: Píča

      hulváte
  • je to moc hezkýýýý :D

    nechapu toho kdo ti tam napsal ze si krava!!!!!!je to moc hezky a urcite si s tim dala hodne prace!!!!!!! :D :D
  • Prosba

    Mám prosbu, prosím vás dobří lidé, věřím nadále v dobrotu našeho národa českého, nehanobte mi tu diskuzní fórum. Tolik vulgarizmů jsem nečetla a neslyšela ani od mého dobrého přítele a mučedníka našeho malého národa českého - novináře Karla Havlíčka Borovského... *9*
  • kiki miluje bozku :D

    jsi krava ze milujes bozenu nemcovou ::D *3* *3* *3*
  • z pokladnice naših pohadek

    z pokladnice naših pohadek od Boženy Němcové vydala týden před svou smrtí kdoé pro její velmy těžký život nemá pochopení nemá dobré srdce kdyz sem cetla BABIČKU uvjedomila jsem si že pro Barunku když zazněl umýráček že BABIČKY již není mezi živými muselo to pro Barunku bít velmy těžké. *4* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *13* *13* *13* *13*
    • Re: z pokladnice naših pohadek

      Bylo to pro mě velmi těžké. Došla jsem ale klidu u našeho Hospodina a čekám na další inkarnaci. *4*
      Již se kvůli mě dobré děvče nerozčiluj a nekaž si svou karmu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší