Přejít na výpis diskuzí

Braison Cyrus

OSOBNOST 20.3.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lenicqa24

    film

    Ahojte, heledte když je herec.. tk v jakém filmu nebo seriálu hráál?? *7*
  • hanullka95159

    Braison Cyrus

    že je pěknej??co holky?? *15*
  • rpattz

    Cyrusovi

    *1* lidi oni sou mocz hescí fšici...a Braison s Tracem jsou moc suprrrr.....hescííííí.....líbí *1* *1* *1* *1* *1*
  • miss.luccia-miley

    miss.luccia-miley

    já mam rodinu Cyrus hrozne moc ráda a ten její práche je fakt peknej ne??? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • barkaemo

    Dopísek pro všechny

    Já mám taky rodinu Cyrusů ráda nejvív Miley a Billy raye Cyruse *14*
    • terezacis

      Re: Dopísek pro všechny

      No já taky a hlavně že sou všichni herci to je teda divný že jenom prtoto že sou slavný miley a bylli ray cyrus muswej být slavný všichni to neni pravda!!! *13* *13*
    • monass

      Re: Dopísek pro všechny

      ha a jak je muzes mit rada kdyz je neznas???viz vubec ze billy ma nemanzelsky dite a nechcou se snim vidat nic aji billy vis
      • vanessavk

        Re: Re: Dopísek pro všechny

        ja taky mám rada rodinu cyrusu *3*
  • Zatím je stejně hnusnej jako jeho ségra. Každý Cyrus = *9*
    • terezacis

      Re:

      to není pravda jak to můžeš vědět ??Znáš je uvnitř??Ne tak toho nech.Já je taky neznám ale ozhodně to o nich neříkám .Tak to taky neřikej!!!! *10* *10* *10*
    • Re:

      Souhlasím kdyby nebylo všech těch dezigneru co všechny Cyruse zmalujou do krásy tak sou všichni strašně hnusní.
    • china

      Re:

      jo no
      • Re: Re:

        Když se vám nelíbí tak co sem lezete?
        Rodina Cyrus je krásná rodinka.
        *3* *9* *14* *4* *9* *13* *5* *4*
        • terezacis

          Re: Re: Re:

          No to je pravdo to co ty říkáš jsou moc hezký i ze vtitř a doufám že i z venku *5* *5* *5* *5* *5* *5* Jou fakt pěkná rodinky a dost velká *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
        • denisa-miley

          Re: Re: Re:

          to je pravda *14* *3*
        • Re: Re: Re:

          *4* si moj clovek *4*
          • Re: Re: Re: Re:

            on je hezkej *14* no ale...cemu se divit kazdej ze CYRUS'S je hezkej *4* áá...nebo aspon nadanej *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re:

              Všichni Cyrusovi jsou skvělí . A Noah je skvělá malí holčička *4* A celou tu rodinu mají hezky uspořádanou *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit