Přejít na výpis diskuzí

Braison Cyrus

OSOBNOST 20.3.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PaulaDMLoverka
    Víte co přijde uhozený zase někomu jinýmu, třeba mě???
    To, že ho neznáte je vaše věc a ne jeho a je to zpěvák, bubeník a herec, takže to asi osobnost bude, sice asi ne tak slavná jako Miley, ale např.: někdo ho zná velmi dobře a je jeho fanoušek (ja teda ne), ale je zřejmé, že má právo být na těchto stránkách uveden.
    Mimochodem Pěkný den přeji
  • Ano, souhlasím. To by nám ještě chybělo...
  • Si krasnej a uzasnej
  • Megi951
    Taky že tam nepíšou že jsou dvojčata ale jen že se tak považují :)
  • všechno nejlepší a hlavně si neber příklad ze svojí sestry *4*
  • Vše nej
  • Dobrá,podobní si s Miley možná jsou,ale nikdy bych neřekla že to jsou dvojčata.V tom životopise jsou strašný kraviny. *6* *7* *8* *9* *10* *11*
  • Ernonaldo
    seš dobrej, fakt dobrej, jo!!!
  • I love you
  • hi happy birthday *14*
  • Happy happy happy *1*
  • jake je jeho icq?
  • loool

    kdyby byl trochu chudci a namaloval sa tak je jako MILEY ! :DD *1* *1* *1* *1*
  • mieylilly

    hodně štěstí

    hodně štěstí přeju ti hodně štěstí *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
  • katka.lemurek

    Birthday

    Happy Birthdy Brason I like you Zou are verrrrrrry GOOd♥♥♥♥☼♫♪♥ *14*
  • happy birthday

    Vsechno nej nemuzu uverit ze ti je 16 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!j a bych si to s tebou hned vymenila protoze byt skoro nejmladsi ve tride je vopruz
  • terezacis

    Re: Re: Re:

    No to je pravdo to co ty říkáš jsou moc hezký i ze vtitř a doufám že i z venku *5* *5* *5* *5* *5* *5* Jou fakt pěkná rodinky a dost velká *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • terezacis

    Re:

    to není pravda jak to můžeš vědět ??Znáš je uvnitř??Ne tak toho nech.Já je taky neznám ale ozhodně to o nich neříkám .Tak to taky neřikej!!!! *10* *10* *10*
  • terezacis

    Re: Dopísek pro všechny

    No já taky a hlavně že sou všichni herci to je teda divný že jenom prtoto že sou slavný miley a bylli ray cyrus muswej být slavný všichni to neni pravda!!! *13* *13*
  • terezacis

    Re: ....

    tvoje sestra je herečka??A jaK SE MENUJE??diky tybrdo no to ja bych se ta, teda kdyby byla moje segra modelka dala :-) jak se jmenuje??? *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit