Přejít na výpis diskuzí

Braison Cyrus

OSOBNOST 20.3.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I love you

    Braisonku broučku miluju tě a mám te strašně rada a doufám že se zas prideš na icq (miluju tě) *14* *14* *14* :o))
  • I love you Braison

    Braisone mám tě ráda....chod casteji na icq...(miluju te) a tesim se az jsem priletis :o)))
  • svatek

    jsi hezke a mam te moc rada
    *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *4* *4* *4* *1* *1* *1*
  • miley11cyrus

    .

    miley toho dokázala hodně!!!!!!!
  • Re:

    Souhlasím kdyby nebylo všech těch dezigneru co všechny Cyruse zmalujou do krásy tak sou všichni strašně hnusní.
  • devilishsmile

    Re: ....

    jóó??? a koho? prosimtě!???? *15* *1*
  • mrs.sharinqa

    Re: ??

    Tam není, že jsou dvojčata, ale, že si jsou tak podobní, že za ně jsou považováni.
  • cool.girl.love

    ....

    vždyt není žádnej herec dali ho sem proto že je miley brácha jinak nidky nic nedokázal má segra je modelka a taky sem nedávám sebe jako že sem taky modelka bo herečka to my příjde uhozený!!!!
  • ??

    kdo píše tje zivotopisi ? miley má 16 tento má 15 a že dvojičky :D:D a čoe toto za OSOBNOST je tu podla mna len preto lebo je brat majlíí . není herec :D
  • vanessavk

    Re: Re: Dopísek pro všechny

    ja taky mám rada rodinu cyrusu *3*
  • vanessavk

    happy

    všetko nej braisone!!!!
    ten sa teda má! má sestru miley oca billy raya! má sa *4*
  • lenicqa24

    film

    Ahojte, heledte když je herec.. tk v jakém filmu nebo seriálu hráál?? *7*
  • hanullka95159

    Braison Cyrus

    že je pěknej??co holky?? *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re:

    Všichni Cyrusovi jsou skvělí . A Noah je skvělá malí holčička *4* A celou tu rodinu mají hezky uspořádanou *3*
  • rpattz

    Cyrusovi

    *1* lidi oni sou mocz hescí fšici...a Braison s Tracem jsou moc suprrrr.....hescííííí.....líbí *1* *1* *1* *1* *1*
  • monass

    Re: Dopísek pro všechny

    ha a jak je muzes mit rada kdyz je neznas???viz vubec ze billy ma nemanzelsky dite a nechcou se snim vidat nic aji billy vis
  • denisa-miley

    Re: Re: Re:

    to je pravda *14* *3*
  • miss.luccia-miley

    miss.luccia-miley

    já mam rodinu Cyrus hrozne moc ráda a ten její práche je fakt peknej ne??? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • barkaemo

    Dopísek pro všechny

    Já mám taky rodinu Cyrusů ráda nejvív Miley a Billy raye Cyruse *14*
  • Re: Re: Re: Re:

    on je hezkej *14* no ale...cemu se divit kazdej ze CYRUS'S je hezkej *4* áá...nebo aspon nadanej *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit