Přejít na výpis diskuzí

Brandon Call

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane bože já ho tak miluju *14* každý den se musím koukat na Krok za Krokem a pořád řvu: "Prosím dejte tam J.T ho!. Je úplně božííí
  • odpočinu si tady a až mi bude líp vratim se domu za svojí mámou celej čas jsem ji neviděl měl jsem tajné poslání evokovat český systém jako tajný rodinné přání zničení jakého koliv vyznání lásky od cizího člověka pověření žít jako cizí osobnost v čr v zicí rodině jedním pohledem na věc něco ve mě zůstalo starý chléb od dědy Jindřich Kohout byl správný jako winston churchile patří knim biť jen dobrý občan jednou ho poznáš j.t. call ještě než začal evropu bourat jako excelentní vizitka záruky v zmpv 211 poůtání pout passport krok za krokem.
  • brandon lee.vzkaz od příbuzného z vesmíru originální dílem začal u mě v tv v českém jazyce filmu krok za krokem ve městě karlovy vary poněvadž jsem se přistěhoval až z emirátu tam jsem princem až po území zemí řecko egypt china indie ty jsi posel dobrých zpráv patří knim mé díky jsou to slova jako bůh nás prověří z nálady vtip za vtip vtipnutí myšlenky kde se nachází život jaký je a jak exituje-val den je vzpřímený vůči odolnosti vzkazu znovu od znova jsou to ty samé slova ano už existují tajemný bílý mužíčci.
  • Emilidzex
    vše nejlepší BRANDON!
  • *14* *14* *14* *14* *14*
  • ale hrál
  • *14* *14* *14*
  • p.petulkaa33

    ...

    vše nééééééééééééééééé ééééj
    • mitchell

      Re: ...

      vše nejlepší
  • Brandon

    Až na to že nehrál v pobřežní hlidce Hobieho, toho hrál Jeremy Jackson
    • niekto by si mal pozriet prvu seriu baywatch,vsak *16*
    • Re: Brandon

      Popularitu si poté začal získávat jako syn Davida Hasselhoffa v seriáu POBŘEŽNÍ HLÍDKA. V tomto seriálu však vydržel jen jednu sérii. Poté byl požádán, aby ze seriálu odešel, neboť vyrostl příliš rychle a byl téměř stejně tak vysoký a urostlý jako jeho seriálový otec David Hasselhoff. Ten v té době seriál i produkoval a přál si, aby jeho syn Hobie zůstal ještě několik sérií mladý a Brandonovu roli tak získal Jeremy Jackson..... Ty chytráku
  • p.petulkaa33

    oblíbenec=*

    Nevíte někdo lidi jestli se i delali Zkažené scénky?v Kroku za Krokem? *7* chtela bych se mrknout ale na youtube to ani moc neni *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit