Přejít na výpis diskuzí

Brandon Call

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brandon

    v seriálu krok za krokem byl prostě úžasný hrozně se mi tam líbil (J.T.) *1*
    • Re: brandon

      Tjn :) akorát, když se podíváš na originál, tak má docela dost hlubokej hlas, ale ta jeho mimika je neskutečná :) to je fakt *14*
  • Christine

    Já myslela,že má dvě děti a ne jenom jedno?A navíc vůbec nevím,kdo je manželka Brandona Calla,víte to někdo a jestli má dvě dcery nebo kluka a holku? *7*
  • p.petulkaa33

    ...

    vše nééééééééééééééééé ééééj
    • mitchell

      Re: ...

      vše nejlepší
  • Christine

    Ale já jsem myslela,že má dvě děti a ne jenom jedno!A vůbec kdo je jeho manželka nevíte to někdo? *7*
  • ivcaxxx

    JT

    V krok za krokem byl suprovej a ty jeho hlášky ty neměly chybu. *1*
  • Brandon

    Až na to že nehrál v pobřežní hlidce Hobieho, toho hrál Jeremy Jackson
    • niekto by si mal pozriet prvu seriu baywatch,vsak *16*
    • Re: Brandon

      Popularitu si poté začal získávat jako syn Davida Hasselhoffa v seriáu POBŘEŽNÍ HLÍDKA. V tomto seriálu však vydržel jen jednu sérii. Poté byl požádán, aby ze seriálu odešel, neboť vyrostl příliš rychle a byl téměř stejně tak vysoký a urostlý jako jeho seriálový otec David Hasselhoff. Ten v té době seriál i produkoval a přál si, aby jeho syn Hobie zůstal ještě několik sérií mladý a Brandonovu roli tak získal Jeremy Jackson..... Ty chytráku
  • zlaty

    v kroku za krokom bol uzasny a strasne zlaty...:Dskoda ze uz je taky stary ...
  • *14* *14* *14*
  • p.petulkaa33

    oblíbenec=*

    Nevíte někdo lidi jestli se i delali Zkažené scénky?v Kroku za Krokem? *7* chtela bych se mrknout ale na youtube to ani moc neni *9*
  • ale hrál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit