Přejít na výpis diskuzí

Brandon Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Crow

    Ja som počul že Brandon Lee vôbec nezahynul vo filme Vrana ale v snímke Dav takže podla mňa on tú Vranu dokončil.
    • ty si ale no on umřel ve vráne !!!!
    • Re: The Crow

      ta to jsi počul špatně protože Brandon Lee zemřel pro natáčení filmu The Crow ;)
    • Re: The Crow

      Zomrel počas natáčania Vrany lebo ten film mu je venovaný.Jemu a Elize jeho snúbenici .
    • Re: The Crow

      Nedotočil po té scéně co ho zastřelily se nezvedl a najednou se zjistilo že to byli stý náboje a na místě zemřel.režisér chtěl zrušit celý film ale rodina Brandna chtěla aby se ten film dotočil a tak ho zastoupil někdo. Ta scéna kdy ho postřelily se točila znovu.
      • Re: Re: The Crow

        ne nekdo ale jeho dvojnik:Speciálními efekty byla na dvojníka přenesena Brandonova tvář.
    • Re: The Crow

      Nedokončil, byl postřelen v jedné z posledoních scín, jak je u Funboye v tom pokoji, on ho nejdřív střelí do ruky a pak je ten výsttřel, kterej musel být sestřihaný...Zemřel při tom filmu, nebo tedy až v nemocnici, ale na následy tohohle postřelení.
  • filmy

    Chtěla bych mít všechny filmy s Brandonem, už mám samozřejmě Vránu, pak Zúčtování v malém Tokiu a Rychlý jako blesk...ale nemůžu nikde sehnat Laserovou misi ani Dědictví vášně, nikde to není ani ke stažení ani ke koupení.. *9* *9* *9* *9* *9* prohledala jsem snad už všechno,neví prosím někdo kde by se ty filmy dali sehnat, nebo nemáte je někdo? Prosííííííííííííííííím
    • Re: filmy

      Ahoj, oba filmy si můžes stáhnout na www.czshare.com, stačí zadat do vyhledávače pepik4300, nebo prostě Brandon Lee. Já zase hledám jeho první film, kung-fu movie. Jo a ta laserová mise je v angličtině a ještě jsem na ni nesehnel titulky, takže kdybys ty je sehnala, tak mi je pls pošli na mejla, jo. Děkuju
    • Re: filmy

      Ahoj,mám na VHS Lasserovou misy,tak se třeba domluvíme. Můj mail - tatjana.m@seznam.cz, nebo tel. 723653795.
  • ???

    A kam se podel ve filmografii film "Deditstvi vasne" ... *9*
    • Re: ???

      pravda taky se divím *4*
  • Brandon?

    Nevím, jak to zde chodí s fotkama, jen chci ostatní upozornit, že na některých fotkách není Brandon Lee. Ve fotogalerii jsem narazila na Brendana Frasera..
  • Lasser mission 1989

    ...a ještě Lasser mission je z r. 1989.
  • VRÁNA 1993

    Chci požádat toho,kdo se stará o tyto stránky,aby u filmu VRÁNA ve filmografii přepsal rok. Je z roku 1993.
  • Vzpomínky na Brandona

    Jsem ráda,že Brandon s námi stále je a bude.Když se ta tragédie stala,narodilo se mi třetí dítě.Na film jsem šla do kina hned,jak se k nám dostal,prožívala jsem to,jako blázen.Dopisovala jsem si přes časopisy s jeho fanouškama,mám doma snad vše,co se tenkrát dalo sehnat.Díky netu máme teď všichni možnost si ho stále připomínat.Nejsem asi jediná,kdo Brandona miluje,byl to jedinečný člověk,nádherný a dobrý.Je ho velká škoda,měl těsně před svatbou s Lizou,škoda,že nečekala jeho dítě,zbylo by nám po něm aspoň jeho dítě.Vránu znám zpaměti a jen ztěží poznám,ve kterých scénách je dablér.Zdravím všechny,kdo mají Brandona rádi.
    • Re: Vzpomínky na Brandona

      Ahoj človíčku !

      Prosím tě z celého srdíčka o pár
      foteček kde je nádherný Brandon Lee *4*
      Ráda bych jsem si s tebou popovídala
      moc informací o Brandovi nemám.

      Ahoj Katka *4*
    • Re: Vzpomínky na Brandona

      Jeho snúbenica sa volá Eliza Hutton
      http://en.wikipedia.org/wik i/Brandon_Lee tu je dôkaz. A myslím ,že nemusíme o tom hovoriť kto bol jeho otec. Jeho otec Bruce veril na osud.
    • Re: Vzpomínky na Brandona

      Elize
      • Re: Re: Vzpomínky na Brandona

        Samozřejmě Elize,ale říkali jí Liza a v článkách tak o ní psali...
    • Re: Vzpomínky na Brandona

      nádherně řečeno...musím přiznat, že nejsem žádná zamilovaná fanynka Brandona, ale to, co se stalo je mi upřímně líto a souhlasím s tím, že je ho škoda, mohl se dostat hodně daleko.
    • thecrow

      Re: Vzpomínky na Brandona

      Krásná slova, mockrát za ně dík. Brendon Lee forever...
  • Brandon:*

    Ahojky,film Vrána mám doma a musím říct,že je to kráásnej a romantickej film!! Brandon Lee měl život před sebou.. škoda a to velká,že takle přišel o život *9* A chtěla jsem se zeptat,nevíte někdo,kdo dotočil konec filmu Vrána?:o) Předem děkuju za odpověď:)
    • Re: Brandon:*

      Je škoda že zemřel,to bez diskuze,ale?:škoda že takhle zemřel.???to je pitomost,postřelen při natáčení posledního jeho filmu.Kdyby zemřel jinak,možná by ten film ani nebyl tak obdivovanej. *16*
      • Re: Re: Brandon:*

        Já nevím, já jsem se to třeba dověděl až po jeho shlednutí...A vlastně nejdřív jsem viděl The Crow 3 a teprve pak jedničku a stále u mne vyhrává...NEvím, taky jsem takové názory slyšel a neodsuzuju je,ale myslím si, že by ten film byl výborný i tak, podívej se na jiné komixové postavy, žádný jiný film nemá takovou tmosféru. U vrány šlo o to, co cítil J. O´Barr (autor knihy), takže to blo takové celé potemělé, ale teď jde ve filmech jen o efekty...Tak si to teda zase myslím já :)
      • Re: Re: Brandon:*

        Nemyslim si, že kdyby se to nestalo, nebyl by ten film tak slavnej, protože ten film, na svojí dobu a nejen na svou je opravdu dobrý. Skloubit ponurou atmosféru záhrobníka s tragikomickou maskou mima...s násilím a romantikou tak, aby to ve filmu nerušilo a nevypadalo chaoticky je opravdu umění. vlastně už jenom natočit film podle komiksu má něco do sebe.
        A podle mě je náhodou docela zamyšlení hodný, že zemřel při své profesy takovou "náhodou"...už jen proto, že jeho otec taky nezemřel zrovna přirozenou smrtí a i kolem komiksu i filmu vrána se motá hodně podivných událostí...
    • edguy2008

      Re: Brandon:*

      Ahoj,dočetla jsem se na netu,že některé role za něj dotočil CHAD STAHELSKI a JEFF CADIENTE... *7* *3* Tak snad je to pravda...
      • edguy2008

        Re: Re: Brandon:*

        Pardon překlep...scény... *1*
    • Re: Brandon:*

      Bylo to jen pár scén a dotočil to dablér, ale jméno jsem nikde nenašel, tak fakt netušim. Sorry:-( PS: Dnes by měl Brendon narozeniny, tak na něho všichni zavzpomínejte.
    • Re: Brandon:*

      Bylo to jen pár scén a dotočil to dablér, ale jméno jsem nikde nenašel, tak fakt netušim. Sorry:-(
      • Re: Re: Brandon:*

        Mě vadí že nikdy nebyl zveřejněn záběr ostré střelby.
        • Re: Re: Re: Brandon:*

          protože není. Záběr byl na funboye, teprve, když se řeklo, klapka-konec se zjistilo, že Brandon pořád leží, takže asi přímo záběr, jak je postřelenej není...
        • thecrow

          Re: Re: Re: Brandon:*

          Okamžitě po tom co se to stalo, tak záznam té scény zničili, takže neni co zveřejnit.
      • Re: Re: Brandon:*

        To je v poho stejně děkuju *4*
  • Nej...

    Brendon Lee byl a stále je(alespoň pro mě) jedním z nejlepších herců v historii. A vrána je naprosto podmanivý film, já bych ho mohl sledovat pořád. Brendon Lee forever...
    • Re: Nej...

      Mám dokonce dojem že je lepší ve všech ohledech než jeho otec (kromě umění boje,samozřejmě) *5*
  • jeho táta

    jeho táta je japonec????to sem nevedela
    • Re: jeho táta

      ja to vedela by lto nejlepsi herec *4*
    • Re: jeho táta

      Jeho tata byl činan
    • Re: jeho táta

      jo byl to frajer dobrej člověk to mu šlo vidět na očích škoda že umřel tak mladej
    • Re: jeho táta

      jeho táta neni japonec ale byl to číňan a jmenoval se Bruce Lee *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit