Přejít na výpis diskuzí

Brendan Fraser

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film

    Ahoj. Brendan je fakt výborný herec. Fešák. Vie hrať tak komické ako aj vážne roly. Nemáte niekto film Soumrak rodiny Goldových z roku 1997 (The Twilight of the Golds) kde hrá homosexuála Davida Golda??? Hľadám už dlho ten film v požičovniach a obchodoch. Nemajú to už ani na VHS a vraj to nevyšlo ani na DVD... Poraďte... Pozdravujem zo Slovenska. *4*
  • brandan jemoooc pěknej *14*
  • Ohodnocení

    B. Fraiser je dobrý herec.Líbí se mi(nejsem gay).Hrál v docela úspěšných filmech(Cartoon s Bugsem Bunym,Mumie...atd.Rád také si občas pustím filmy s R. Atkinsonem The Bean. *3*
  • Milášek

    Je hrozně sexy a všem doporučuju jeho filmy (nejlepší sou Král džungle a obě Mumie) *14* *14* *14* Asi ho miluju :)
  • Re

    Smůla že se oženil je fakt krásnej a milej, nikdo se mu nevyrovná
  • Abby-Fabby
    Všechno nejlepší, jsi úžasnej herec. Nejlepší si v Mumii s Rachel Weisz ti to moc sluší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je šíleně sexy....a to tělo!!!!!! Fakt kus chlapa!!!! *14*
  • má potomka????

    ahojte,já jenom,když je už 10 let ženatý,že se nikde nepíše že má potomka,teda nikde jsem to nenašla tak se ptám,jestli to z vás někdo neví *3*
    • Re: má potomka???? Jistě že má!

      Se svou manželkou má tři děti - první syn Griffin Arthur se narodil 17.9.2002, druhý syn Holden Fletcher 16.8.2004 a třetí syn Leland 2.5.2006.

      *3* *14*

      Píšou to na adrese www.imdb.com *4* *3* *4*
  • i love you

    brendn je skvělej,miluju ho,má sexy prdel,doufam ze je volnej a jinak o svých idolech moc nediskutuju ale kdyz on je takový hm a .................prostě sexy
  • To jsem jestě já...četla jsem si to co se o něm píše a dozvěděla jsem se že se oženi.....tomu se říká velká smůla!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit