Přejít na výpis diskuzí

Brendan Fraser

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • halleberryreal51
    Brendan Fraser Sexy Hollywood Actor & my sweet beautiful angel sexy colleague. Brendan Fraser is my Colleague. I Love you Brendan. Your colleague Halle Berry Sexy Hollywood Actress. ♡ ♡ ♡ ♡
  • Happy birthday!! ;) *1*
  • Brendan Fraser je prostě nejlepší herec *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* Mumie 1 2 3 je můj nejoblíbenější film :D *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí,zdraví,lásky a uspěchu v nových filmech :-) a at je tady zase ten Brendan,kterého známe a máme rádi :-) a nej film? Mumie 1,2 :-)
  • ondra742
    Happy birthday Brendan *1* *1* *1* *1* *4*.
  • Abby-Fabby
    Všechno nejlepší, jsi úžasnej herec. Nejlepší si v Mumii s Rachel Weisz ti to moc sluší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vse nej
  • adi0123456789

    Narozeniny

    Mam ho rad je to muj nejlepsi herec moc mu preji narozeniny a hodne mu preji dobrou karieru a at zustane stejnej sexy herec
  • :)

    Je vysokej,hezkej a sexy byl třeba v mumie se vrací...moc se mi líbí *14*
  • lynette

    Sympaťák

    Tenhle herec je velkej sympaťák a komik, musím se vždycky smát, když vzhledem k jeho tělesné výšce a udělané postavě hraje takový naivní telátka, zkrátka přerostlé děti a jiné podobné truhlíky. *1* Je to takovej zajímavej týpek - takovej ošklivohezkej *1* Někdy mi přijde hezkej a vzápětí nato zas ošklivej, ale mám ho ráda, vyzařuje z něho dobro. *4* *4*
  • maeve

    Re: Brendan je super!

    Jeho filmy jsou fakt super. Ty jeho hlášky, no prostě na zasmátí nejlepší a navíc je děsně sympatický *4*
  • ...

    vsetkoo najlepsiee *14*
  • Brendan je super!

    Brendan je super herec.Znám sice lepší herce,ale filmy s ním jsou vždycky něčím zvláštní.Mám rád filmy jako Mumie,Cesta do středu země či Smlouva s dáblem.Taky se divím,že má skoro 2 metry.To bych nečekal.Je to fine herec a mám ho rád.
  • OO

    on meri 192?????? :O
    tvL ten je vysokej!.. *4*
  • je super

    je to moc sympatický herec.myslým,že hraje s duší,ne jako jiní herci. *1*
  • Chlap jak má být

    Výborný herec ale hlavně krásný chlap. Jeho sexy pohled v králi džungle neměl chybu, i celkově v ostatních filmech je nepřehlédnutelný, škoda, že takových není víc. Mít ho tak doma..... *14* *14*
  • autogram

    já mám jeho autogram.byly jsme na jeho premiéře a on jak šel tak si mě vybral pak jsme šli tou uličkou a tam měl stolík a na něm fotky a já si měla vybrat kolik a kterou chci mám jich pet.a on mi je všechny podepsal nádhera *4* *4* *4* *4*
  • marksicek

    Re: klááááása

    jj
  • mandy001

    suuper

    suuuper herec on dokáže rozesmát kde koho stjně jako rozbrečet( k smíchu)... on má prostě best filmy jůjky nasmála jsem se tam tolik až jsem brečela *1* *1* *15* *4*
  • klááááása

    je fakt nádherný *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit