Přejít na výpis diskuzí

Brendan Fraser

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979

    b f. 2008

    jsi nej brendan
    fraser sexy jsi nejjjjjj nic jsi ztej
    ali nedelej .......... taždej ma sve iluze *13* *13* *13* *13* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Film

    Ahoj. Brendan je fakt výborný herec. Fešák. Vie hrať tak komické ako aj vážne roly. Nemáte niekto film Soumrak rodiny Goldových z roku 1997 (The Twilight of the Golds) kde hrá homosexuála Davida Golda??? Hľadám už dlho ten film v požičovniach a obchodoch. Nemajú to už ani na VHS a vraj to nevyšlo ani na DVD... Poraďte... Pozdravujem zo Slovenska. *4*
  • Re: má potomka???? Jistě že má!

    Se svou manželkou má tři děti - první syn Griffin Arthur se narodil 17.9.2002, druhý syn Holden Fletcher 16.8.2004 a třetí syn Leland 2.5.2006.

    *3* *14*

    Píšou to na adrese www.imdb.com *4* *3* *4*
  • LÁÁÁSKÁÁ

    Vy ho milujete??? *7* Mě se jen líbí v můmii (jako tarzan mi připadá divnej ) *9* *14* No nic, jestli chcete pokecat o brendanovi (můmii a spol.) napište mi email *4*
  • K sežrání

    Brendan je vážně k nakousnutí, slaďoušek byl dle mého hlavně ve filmu George,král džungle *3*
  • má potomka????

    ahojte,já jenom,když je už 10 let ženatý,že se nikde nepíše že má potomka,teda nikde jsem to nenašla tak se ptám,jestli to z vás někdo neví *3*
  • Nevím, zda můžu milovat někoho, koho neznám, ale je to nádhernej chlap!

    Fakt je to kus chlapa *14*
  • Re: Miluju ho!!!!!!!!

    úplně stebou souhlasím *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • Miluju ho!!!!!!!!

    NAdhernej, nadherny telo, roztomilej oblicej, je proste dokonalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • krasavec!

    muj miláček a nej nej nej herec *3* *14* *14*
  • krasavec!

    brendan je prostě božsky a nadherny herec,škoda že je ženatý.Nejlepší s ním jsou filmy mumie,loney tunes a crash.
    *14* *14* *1*
  • blb

    at jsi kdokoli jsi blb *5* *13* .
  • brandan jemoooc pěknej *14*
  • Holky je fakt ÚŽASNEJ!!!!!! *14* *3*
  • Zlatíčko

    to jsem znovu já když tak říkáte o těch jeho filmech, tak jsou všechny ÚŽASNÉ!!! *1*
  • Zlatíčko

    Brendan je celej k sežrání,BOŽSKEJ a sexi. Máte všichni pravdu!!!! *14* *14* *4* MILUJU HO!!!! *14*
  • Milášek

    Je hrozně sexy a všem doporučuju jeho filmy (nejlepší sou Král džungle a obě Mumie) *14* *14* *14* Asi ho miluju :)
  • Ohodnocení

    B. Fraiser je dobrý herec.Líbí se mi(nejsem gay).Hrál v docela úspěšných filmech(Cartoon s Bugsem Bunym,Mumie...atd.Rád také si občas pustím filmy s R. Atkinsonem The Bean. *3*
  • To jsem jestě já...četla jsem si to co se o něm píše a dozvěděla jsem se že se oženi.....tomu se říká velká smůla!!!!
  • Je šíleně sexy....a to tělo!!!!!! Fakt kus chlapa!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit