Přejít na výpis diskuzí

Brian Johnson

OSOBNOST 12.1.2008 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • grf

    Nevíte jestli AC/DC prijedou někdy znova do CZ?
    Já nechci aby koncily to fak neeeeeeeee!!!!!!!!!!
    nechapu proc chtej skoncit když jim to tak jde a vsichni je milujou *14* *14* *14*
    samozrejme i ja jak jinak *14* *14* *14*
    forever my ac/dc love *14* *14* *1*
    • no, v roce 2013 bude 40 let od založení kapely, takže se říká, že by měli mít nový album a pak nějaký turné :)
      • YoungAloke
        :O Dúfam že sa tak stane bolo by super keby spravili ďalší album :) Oni sú naj ♥
    • Re: grf

      nevjvíc žeru Briana. on je prostě dokonalej. v životě jsem tak sexy chlapa s tak úžasným charizmem neviděla. mam štěstí, že jsem ho mohla potkat na vlastní oči. za to si cením a v životě na tenhle den Nezapomenu!!! miluju tohodle človíčka z celého srdíčka *14* *4*
      • Re: Re: grf

        Přesně souhlasím, taky ho miluju *14* a děsně ti závidím, strašně moc bych se sním chtěla setkat... Je to neúžasnější chlap na světě a největší láska mého života!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: grf

      já si teda myslim ako že ne..jestli skončej tak určitě ne,taky si ave přeju aby nekončily
  • GT

    SUPER MYSLIM ŽE BON A BRIAN BYLY OBA SUPER SKVĚLÍ!
    • Re: GT

      "BYLY" HAHA
      já mám malinko víc ráda Briana ale Bon byl dobrej taky oba dva jsou Qalitní Rockeři forever!!!
  • RF

    I AM IN LOVE:D
  • sd

    borecek!!
  • Johnson

    na ty treti fotce ma Brian fakt good postavu
  • brr

    a co jako?
    • Re: brr

      a to ze je strasne sexy! a to jako:D
  • r

    Koukněte se na Brianovy nový fotky mmm
  • miluju

    Tenhle člověk je tak okouzlující až se z toho můžu posrat nevím co dělat jsem zamilovaná lolz *14* *14* *14*
  • lu

    Brian muaaahh
  • brian

    on byl hlavne neodolatejnej kdyz byl mladej. ale ted mu to taky slusi. ma vlasy kudrnaty jak cernosi:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit