Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emmag

    britny

    ahojky vše nej a at se ti vidaří vánoce *3* *3* *3*
  • leniistars

    Birthday

    Happy Birthday Britney.ILU♥♥
  • johnan

    happy birthday

    *3* vše nejnejnej milá Britney *14*
  • majka096

    Happy birthday!

    Všechno neeeej Britney! *14* *4* *14* *4*
  • Všechno nejlepší

    Britney želám všetko najlepšie k narodeninám je skvelá speváčka,mám moc rád pesničku Everytime aj klip sa mi páči. *14* *14* *14*
  • NAROZKY

    TAK I TANTO ROK TI PŘEJI VŠECHNO NEJLEPŠÍ,HODNĚ ÚSPĚCHŮ A VYDEJ TAKY ZAS NĚKDY NĚJAKÉ CD. JSI SUPER ZPĚVAČKA. *14* *14* *3* *3* TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • elena-bella

    vsn

    vsetko najj Britney :D
  • Věrný fanousek.. :)

    Podle mě je skvělá, vždyt tolikrát spadla na dno, ale vždycky se z něho odrazila no ne ? ;) A jasně, udělala možná nějaký ty chyby, ale kdo ne? :) Ona se aspon nebojí co na to řeknou ostatní, prostě si de za svým. A podle mě je tu ona ''královna hudby'' :)
    • Re: Věrný fanousek.. :)

      PODLE MĚ TAKY. ROZHODNĚ SPÍŠ NEŽ NĚJAKÁ MADONNA. TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • Britney

    Tyfe bývala tak krásná a je až k neuvěření jak vypadá ve 28 oproti jiným.... *7*
    • Re: Britney

      co to prosímtě meleš? vypadá skvěle..se podívej jak vypadá ve 24 letech GaGa
    • Re: Britney

      JÁ MYSLÍM,ŽE I TED VYPADÁ KRÁSNĚ. TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • KUK

    AHOJÍK. TO JE HROZNÝ,ŽE UŽ JE ŠKOLA. JÁ JINAK DLOUHO NEBYL NA INTERNETU. NAPSAL BYCH UŽ DŘÍV. *3* .VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit