Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KUK

    ČAUKY. SUPER,ŽE UŽ BUDOU PRÁZDNINY. *3* . VŠEM FANOUŠKŮM BRITNEY PŘEJI KRÁSNÉ PRÁZDNINY. *3* . VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
    • anka6959

      Re: KUK

      JJ TOBĚ TAKY PŘEJU KRÁSNÉ PRÁZDNINY *14* *14* VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END
  • KUK

    BRITNEY JE NEJLEPŠÍ A MADONNA MŮŽE JÍT KLIDNĚ DO DŮCHODU. *15* *1* VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
    • dianna114

      Re: KUK

      Britney je dobrá, ale na Madonnu nemá. *3*
      • anka6959

        Re: Re: KUK

        mno jako na madonnu nemá cose týče alb ale taky si vem jak dlouho je v šoubysnysu madonna a jak dlouho britney,jako já nic proti madonně nemám ona má hity to jo ale jak ona se chová a někdy i oblíká a ty její šlachy vypadá spíš jak chlap než ženská a ty madoniny sexy pozy to není žádný tancování a jak ona roztahuje nohy ale uvidíme tak za 10 za 15 let a uvidíme kdo koho strčí do kapsy mno madonna bude mít hity a to se nezmění ale žádná extra velká zpěvačka není mno je to tvuj názor
        • dianna114

          Re: Re: Re: KUK

          Myslím, že není potřeba, aby jedna druhou strkala do kapsy, nejsou to rivalky, Madonna je Britneyin idol, tak nevím, proč by se Britney snažila být lepší než ona. *4* S tím, že Madonna není moc dobrá zpěvačka, to se od Britney moc neliší a právě proto jsou často srovnávány. S tím prodejem desek Madonnu už nepřekoná nikdo, protože v dnešní době si většina lidí CD stáhne spíš než koupí, takže je to jasný. Kdyby se Britney a další zpěvačky současnosti narodily tak o 20 let dřív, myslím, že by ty žebříčky nejlépe prodávaných umělců vypadaly jinak.
  • Britney

    Britney pozdravujem ťa tvoj velký fanúšik Lukáš Pintér. *14* *14* *14*
  • Britney Spears

    Britney je moc sexi spevacka jedna z najkrajsich podla mna.Madonna sa moze schovat. *14* *14* *14*
    • Re: Britney Spears

      britney je tuctovka.. zato Madonna *14* *14* *14* *14*
  • johnan

    Toxic!

    ooouu,miluju Britney,mrzí mě moooc že to s ní jde furt z kopce!je to hvězda,a jak byla začátkem kariéry krásná! *14* *14* *14* *14* i ted když je namalovaná,ale alkohol se na ní podepsal. *5* miluju její hit Toxic! *14* *14* *14*
    • johnan

      Re: Toxic!

      jo,je sice rok 2010 ale ted jsem si v časáku četla že má zase nastoupit na odvykačku ,,,je dokonalá,,,I LOVE !! *14* *9*
    • dianna114

      Re: Toxic!

      Cože? Jak to s ní jde z kopce? *9* Je rok 2010, ne 2007 *13*
    • anka6959

      Re: Toxic!

      NO JÁ BYCH ŘEKLA ŽE JE KRÁSNÁ POŘÁD I BEZ MAKE UPU VYPADÁ HEZKY VYPADÁ MNOHEM ŽENSKY NEŽ MADONNA TY JEJÍ ŠLACHY FUJ
      A TAKY JE BRIT PO DĚTECH TO SE TAKY ŽENSKÁ ZMĚNÍ ALE VYPADÁ POŘÁD NÁDHERNĚ JÁ BYCH SI PÍSKALA KDYBYCH VYPADALA JAKO ONA. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Toxic!

        BRITNEY VYPADÁ HEZKY. A TO ŽE NENÍ ÚPLNÁ KOSTRA NEZNAMENÁ,ŽE NENÍ HEZKÁ. KDZŽ JE ČLOVĚK MOC HUBENEJ,TAK TO TAKY NENÍ HEZKÝ. BRITNEY JE AKORÁT A MADONNA MÁ POSTAVU A TY RUCE JAK NĚJAKEJ HNUSNEJ CHLAP. *15* *1* .VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
        • nelmo

          Re: Re: Re: Toxic!

          Přesně souhlasim....vždyt Brit má 2 děti a postavu na to má hezkou.... *14* *3* *14* *3*
        • anka6959

          Re: Re: Re: Toxic!

          PŘESNĚ .VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END. *14* *14* *14* *14*
          • sarda

            Re: Re: Re: Re: Toxic!

            no jenomže Madonna má přes padesát a Brit přes dvacet *1* Takže je trošku logický, že Madonna vypadá hůř... *1*
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: Re: Toxic!

              asi tak *1*
  • KUK

    TA KESHA NEMÁ PRÁVO URÁŽET BRITNEY. *16* SAMA STOJÍ ZA H.... *15* .VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
    • johnan

      Re: KUK

      souhlasim!Kesha nemá na Brit!má jeden hit,ani né hezkej,zkrátka vás nechytne a hned se srovnává s popovou princeznou!! *16* *8* drzost *16* *10*
    • anka6959

      Re: KUK

      NO NEMÁ SI PĚKNĚ S**E DO PUSY A TY JEJÍ PÍSNIČKY TAKY STOJÍ ZA .....NĚCO NO A CO TAK VEDE HITPARÁDU BRITNEY JÍ VEDLA NĚKOLIKRÁT *14* *14* *14* *14*
  • anka6959

    Kesha vs Britney

    Jak se opovažuje Kesha urážet Britney???že je prej parodie na zpěvačku a že zpívat neumí a tancovat?? Houbeles dokázala a ještě tohle se ani Britney nedivím že ted dělá že jí nezná. *16* *16* *16* *16*
    • adelushka.ady

      Re: Kesha vs Britney

      Jo přesně....souhlasim....!!!
      • anka6959

        Re: Re: Kesha vs Britney

        že jo??? konečně mi dá někdo za pravdu.
        • adelushka.ady

          Re: Re: Re: Kesha vs Britney

          Jj...Já se jí prostě nedivim,že dělá že jí nezná...!! *16* *8*
          • anka6959

            Re: Re: Re: Re: Kesha vs Britney

            Já bejt na jejim místě tak bych jí něco provedla.Ale Britney taková není nemá za potřebí se někomu mstít. *14* *14* *14*
  • AHOJ

    AHOJÍK. O TOM NIC NEVÍM,ŽE BY BRITNEY UKRADLA SONG. TEDA JAKO ŽE HO NAZPÍVALA DŘÍV NEŽ GAGA. *14* . VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • anka6959

    strašný

    jak uváděj že britney ukradla lady gaga tu písničku sem si jí poslechla ale musim uznat že originál je lepší.mě to prostě v podání britney příde divný nezvyklí ale není to nejhorší *4* *4*
    • ilbritney96spears

      Re: strašný

      Britney neukradla žádnej song lady gaga.prostě britney jako první dostala nabídku nazpívat ten song,nazpívala ho,ale odmítla ho.asi to prostě neni její styl hudby a navíc tam děsně toho překrývání hlasu těma úpravama a zvukama.k britney se tahle muzika moc nehodí,ale k lady gaga je jako stvořenej. *3*
      • anka6959

        Re: Re: strašný

        to je pravda lady gaga pdělá tu elektroniku ale že to dali na net až tedkon v tom jejim podání.
  • .....

    BEST JO?!!!...DELAS SI PRDEL?!!..XDD..No comment..fakt nula talent..
    • anka6959

      Re: .....

      co?? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit