Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč tu srovnáváte Britney s Katy Perry...nebo dokonce s Rihanou?! Každá má svůj originální hlas, každý zpívá absolutně jinak. Podle mě je Britney dobrá zpevačka...třeba Criminal je moc hezká písnička.
  • Luky1987
    Takový odpad neposlouchám jakou je Shitney Spears jenom kvalitní lidi ako sú Ivetka Bartosová, Karel Gott nebo Katy Perry
  • Luky1987
    Z popu mám nejradsi Ivetka Bartosová, Karel Gott a Katy Perry je si fakt radeji poslechnu. PS Shitney Spears NE ani omylem, nesnásím jí a její hudbu taky
    • tak se strč *1*
  • Viš co! Ty Lukyno pinďere protebe je všechno blbi měniš nazory a tak. Jsi k *13**13**13**13* jo přesně tak jestli vubec viš co jsem chtěla tim naznačit.
  • mirdaharant
    Pro Britney Spears a její Perfume můžete hlasovat v hitparádě TOP 9 na http://viscovim.blog.cz/1402/top-9-08

    P.S. Lukás Pintér - a nemyslíš si, že stačil jeden hate?
  • Kdyz si to tak vezmu Britney mela kdysi celkem dobré písnicky Everytime,Gimme More,Womanizer a 3 se mi líbí od ní nejvíc. Jenomze ted uz nemá vubec dobré písnicky a stojej za houby úplne
  • Nejhorsí zpevacka kterou odjakziva znám je Shitney Spears,nenávidím její hudbu a písnicky!!!!
    • Britney nemám ráda, není na ní nic zajímavího, prostě další blondýna...
      Nechápu, jak ji může mít Gaga ráda...
      Lady Gaga, Katy Perry nebo Riri - to jsou zpěvačky a ne Brit, ta na ně nemá

      *12* *12*
      • Náhodou je Britney spars lepší než lady gaga!!!! miluju BRITNEY SPEARS I LOVE BRITNEY SPEARS!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *3* *3* *3*
    • A líbí se ti Nicki Minaj?? *4*
      • Líbí se mi a rád si poslechnu : Katy Perry, JLo, Rihanna,Shakira, Alicia Keys nebo Kate Ryan. PS Shitney Spears ani omylem, nesnásím jí a její hudbu taky
  • Nikdy jsem nebyla velká fanynka Britney, přesto je mi jí trochu líto. Když začínala, tak snad žádná popová zpěvačka nečelila tolika nadávkám a urážkám jako Britney. Moc dobře si pamatuju ty všelijaké falešné fotomontáže, kde byla její hlava přimontována k nahému dívčímu tělu. Musela se asi cítit hrozně. Za vším stála jen ubohá, lidská závist. Že se tak rychle stala slavnou a bohatou. Takže já jí přeju, aby se na to výsluní dostala zpět a ještě všem ukázala, co v ní všechno je.
  • Jestli je Britney Spears úzasná zpevacka,tak já jsem prezidentem Slunecní Soustavy minimálne :). Dobré zpevacky podla mna sú narozdíl od Britney : Katy Perry nebo Jennifer Lopez
    • Jdi s tou katy Perry do pr*ele. *10*
    • Inač Katy je asi rovnako tuctová neoriginálna ako Britney :) Tak láskovo drž klapačku (je to hezky slovensky :D)
    • Na tvoje komentáře už začínám mít normálně alergii. Skoro u všech známějších herců, hereček, zpěváků, atd. píšeš jak jsou strašní a že je nemáš rád. A u některých z nich pak po několika dnech zase napíšeš, že je úplně miluješ. Strašně tím spamuješ. U některých komentářů se tvůj pravopis podobá žáku druhé třídy. Nechápu tě.
    • Till the World Ends nebo I wanna go - jediný, co se od ní dá poslouchat *16*
  • Britney Spears je dobrá zpěvačka *3* prostě je uzasná *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit