Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorsí zpevacka,co znám je proste Shitney Spears, jak já její písnicky nenávidím a hudbu,chci aby to vsichni vedeli
  • Presne tak,Shitney Spears je nejhorsí zpevacka a co znám.Radsi si poslechnu Katy Perry,Jennifer Lopez nebo Lucku Vondráckovú.PS Shitney Spears ani omylem,nesnásím jí a její hudbu taky
  • Můj názor na Britney? Je to ikona a princezna POPu. Udělala základy pro POP. Což dokazují počty prodaných alb. Neuvěřitelné Performance v dobách 1999-2004. Zdobila titulní strany magazínů po celém světě. Roztomilá, překrásná, divoká a vtipná. Všechny holky chtěli být jako ona. Ale i ona byla pouhým produktem. Neměla prakticky nic- osobní prostor, soukromí a byla pořád osamocená. Všechno má své daně. Když se na ní podíváte třeba v roce 2003 a teď. Když je to úplně jiný člověk. Z roztomilé slečny se vyklubalo co si z vrásky. ALBUMY- Z absolutní špičky na absolutní dno. Performance hýbe jen rukami. Co se s ní stalo? Pominu ten blackout. To by se stalo všem. Když jste od mala pronásledováni Paparazzi. Můžete klidně říct, že jsem zamindrákovaný člověk, ale asi jsem hodně mě to tíží. Jak se z někoho kdo byl jen za sebe. Stalo to, že na své koncerty pozíval lidi jako je Cyrus. Měla vlastní show, vybudovanou jen na sobě. Její albumy. Dělá albumy jako ostatní. A to asi zapomněla, že na vrchol ji dostala právě originalita. Proč nenahrává alba jako jsou "Britney", "In the Zone"? Už se jen opičí. Taková ikona. Spojuje písničky s jinými interprety. Věc co by se před hodně lety nestala. Protože už to není ta Britney. Lidi na ni zapomínají. Teď všichni chtějí ty co po ní opakují. Ale tak holt funguje hudební průmysl. Ani nevíte jak mě mrzí to co se s ní sralo. Vždycky když se dívám na fotly mám pocit. Jako kdyby od jejího vzestupu ubylo už 40 let. A ani to není tak dávno. :(
  • Happy Brithday Britney!! *14* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :))))) Má krásný písničky :3
  • love007
    *16*
  • Nejhorsí zpevacka,co znám je Britney Spears.Nesnásím její písnicky a hudbu,chci aby to vsichni vedeli
  • Britney Spears je *12*
  • Z popu mám nejradši : Rihanna,Lady Gaga a Karel Gott.PS Shitney Spears ani omylem,nesnáším jí a její hudbu taky
  • Karel Gott,Cheryl Cole,Rihanna,Katy Perry a Lady Gaga radeji je si poslechnu,Britney Spears NIE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší