Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I kdyz ses neptala primo me, odpovim ti ja. Miluju jazz /Louis Armstrong, Joe Zawinul, Ray Charles ...../blues : BB King, Chuck Berry, dale hard rocky/heavy metaly jako Alice Cooper, Motorhead, Iron Maiden, metallica. Z popu Lady Gaga, Rihanna, Kaja Gott .....
    PS Shitney Spears ani omylem. Nesnasim ji a jeji "hudbu" taky.
    • Pochopíte sakra, že Rihanna dělá RnB?
    • Já tě taky nesnáším *16*
  • britney je sexsi *14* *14* *14* *14* *14*
  • Řeknu/napíšu to takhle... její hudbu jsem nikdy nějak zvlášť nemusela, prostě to není můj styl. Musím ale říct že je mi sympatická. Taková optimisticky naladěná ale zároveň citlivá. Když se teď dívám na ty fotky kde má nějaké ty kila navíc a bulvár k tomu píše:,,Koukněte se jak Britney přibrala...SKANDÁL!"-a podobné věci mám vždy chuť vidět toho kdo to napsal, páč ten asi nebude vypadat o moc líp.
    Prostě Britney mi je moc sympatická :) . Obzvlášť jako maminka, která miluje svoje dva syny :) .
  • Tak dobrý hudební styl je pro mne napríklad:David Guetta,Cheryl Cole,Rihanna,Katy Perry nebo Lady Gaga.Shitney Spears jednoznacne NE
  • a co ej pode tebe , dobry hudabni sttyl ?? hmm rock , metal , proc ne , ale poc lezes kdys ji neposluchas ?? hmm
  • britney je nejlepší držte huby , je to ikona !!!!!!!
  • Kr*va zubatá je to
  • Shitney Spears je fakt desná a nejhorsí zpevacka co znám.Jeste k ní patrí Justin Bieber,50 cent,Jennifer Lopez,Rytmus a ty nádhery ze Superstar
  • Britney Spears je děsná. Proč se jí říká tím kouzelným názvem "queen of pop"? Protože je to královna veškeré nudné hudby, která se shromažďuje pod názvem pop a prodává se za těžký prachy. Písničky i hudba jsou bez nápadu - jsou úplně stejné jako od Lady GaGy nebo Justina Biebera - jenom s nimi přišla o něco dřív, než tyhle dva.
  • Britney je krásná žena , která má fakt BOMBOVÉ písničky , prostě Uáááááááá žeru ji čeče <3 <3 <3 Queen of pop <3 a ty zajed pod hadr !!!!! když se ti nelíbí tak sem nelez trotle mucQ *1* *14* *16* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší