Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nenávidím její písnicky,nenávidím její hudbu a chci aby to vsichni vedeli
  • Je hezká, viděl jsem ji v Glee, ale jinak ne a písničky jsou supééér!!!
  • Britney <3 gueen of pop
  • ach jak je krásná , souhlasím s prochym !!!!
  • I love you Britney , ten co tu psal nadávky at jde do háje pokud ji nemá rád at sem neleze , jo a píšeš jak blbec , takže vrat se do první třídy !!!!!
  • Jak to tak čtu tak mi přijde ,že sem dává nadávky na Brit jedna a ta samá osoba , takže zaprvé neříkám ,že Britney je nej zpěvačka dle zpěvu kam se hrabe na AGUILERU atd , ale umí udělat show a zpívat umí , má jedinečný hlas , který se jinak nevidí , Rihanna je jen její napodobenina , dělá to co Britney před lety , a zpěvačka je to naprd uvidíme za pár let až se Rihanna zhroutí !!!! (a to se stane ) Lady gaga je kopie Madonny , Britney , a i jiných třeba rockových skupin , nepředvádí nic nového navíc je to šeredná ženská , a kdo říká ,že je pěkná at si dojde na oční , Rihana taky není žádná krasavice , ale rozhodně lepší než Gaga . Britney je podle mě prostě kus ženské , Ještě dále ten co tu píše ,tak jen pro zajímavost , Britney má několik prvenství v KNOZE REKORDŮ . Dále je to nejvíce vydělávající zpěvačka na světě , a řadí se celá léta mezi nejkrásnější ženy všech dob :P udělala hodně chyb , ale kdo ne , s tím bitím dětí řekněte mi koho z vás tu rodiče , když jste byli mladší nikdy neseřezali !!!!!! Je to popová princezna , a drží se na scéně od 1992 což je neuvěřitelný , Rihanna je jen díl producentů , Britney si vše vydřela a pak až to pokračovalo , Rihanna je prostě kopie , a Gaga taky jsou to jen současné umělotiny , které dříve či později zmizí ze scény , Britney je jedna z mála zpěvaček co se drží na předních příčkách už přes jedno desetiletí !!!!
  • Já jenom nechápu za co vyhrála Shitney Spears ceny,vždyt ty její bláboly se nedají poslouchat.I já jsem pochopil,že je zle.
  • Kdyz Shitney Spears zacala vyhravat kdejaky ty ceny, pochopil jsem, ze JE ZLE
  • no tak stala se z ni zase docela pekna zenska ... tak drzim palce at ji to vydrzi :)
  • Mentalista14
    Happy B-day Britney!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší