Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday ♥
  • oelli
    Happy birthday!!! Všechno nejlepší Britney!!! *3*
  • Všechno nejepší k narozeninám :DDD Britney si dobrá zpěvačka mám tě ráda :D (jako zpěvačku) :D :D :D
  • NENAVIDIM jeji pisnicky, Nenavidim jeji hudbu a chci, aby to vsichni vedeli
  • Dobrý hlas?Britney Spears je o ničem spěvačka ta její hudba se nedá poslouchat, zpívat neumí a na Rihannu nikdy v živote mít nebude tečka.
  • Lidi co furt máte??Britney Spears má nahodou dost dobrý hlas a zpívat určitě umí,podle mě má vyjímečný hlas a barvu hlasu kterou nemá nikdo.Rozhodně má větší zkušenosti se zpěvem než taková Rihanna atd.
  • Britney Spears je zpěvačka která stojí za houby a ješte jednou opakuju zpívat neumí.Kde se hrabe na Rihannu na tu nikdy mít nebude.
  • Moc hezká je Britney na té profilové fotce taky proti ní nic nemám,ale spívat neumí jediná písnička která se mi od ní líbí je Everytime ta je celkem dobrá i ten videoklip.
  • Já osobně proti Britney nic nemám ale mlátila deti!!! *9* Chudáčci!Ale líbí se mi od ní ops i did again,nebo já nevím jak se to píše.Av X faktoru se snaží být milá a to je dobře!! *7*
  • Britney Spears je o ničom speváčka ty její písničky se fakt nedají poslouchat.Kde se hrabe na takovou Cheryl Cole a Lady Gaga nebo Rihannu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit