Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty seš absolutní zamindrákovanej de*il. :D Proč to furt spamuješ? Ti zlomila srdce, či co? Omg :D
  • Happy Brithday Britney!! *14* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :))))) Má krásný písničky :3
  • love007
    *16*
  • Nejhorsí zpevacka,co znám je Britney Spears.Nesnásím její písnicky a hudbu,chci aby to vsichni vedeli
  • Britney Spears je *12*
  • Z popu mám nejradši : Rihanna,Lady Gaga a Karel Gott.PS Shitney Spears ani omylem,nesnáším jí a její hudbu taky
  • OK,aspon si me neurazila a Guettu uz nemám rád,ta jeho pocítacová hudba je hrozná
  • Karel Gott,Cheryl Cole,Rihanna,Katy Perry a Lady Gaga radeji je si poslechnu,Britney Spears NIE
  • Neposlouchej ji, nikdo tě nenutí. A nemusíš to sem psát 10x, my číst umíme.
    Hlavně, že máš rád Guettu, který dělá ještě jednodušší hudbu *15*
  • Ak ju nemáte radi tak ju nemusíte urážať.
  • No s Karlem Gottem nesouhlasím ale ostatní je pravda!
  • Z popu mám nejradsi Rihanna,Lady Gaga,Karel Gott.Britney Spears ani omylem,nesnásím její hudbu proste
  • mirdaharant
    Pro Britney můžete hlasovat na: http://viscovim.blog.cz/1308/hitparada-novinek-i-starsich-pisni-2-dil
  • Britney mi nikdy nevadila spíše naopak, ale co nesnesu je Rihanna to je děs a hrůza.....
  • Rihanna,Lady Gaga nebo David Guetta,to je hudba která se dá poslouchat a ne Shitney Spears,ty její bláboly,hudba proste hnus
  • Ty její 3akordový bláboly se nedají poslouchat.David Guetta je dobrej toho si radeji poslechnu nebo Rihannu,ale Shitney Spears jednoznacne NE
  • Já Britney miluju!!! Je skvělá zpěvačka a už se moc těším na 8. studiové album!
  • Britney je sexy to beru a nic proti ní nemám,ale její hudba se mi nelíbí.David Guetta,Rihanna nebo Lady Gaga je si rád poslechnu
  • Brytny je skěláááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit