Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší k tvým kulatinám. Hodně štěstí,zdraví,lásky a úspěchů do mnoho dalších let. TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END. *14* *14* *14*
  • Briten žeru nej vsechno! *14* *14*
  • Všechno nejlepší k narozeninám a mnoho úspěchů v dalších letech *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nejlepší! *14* *14* *14* *14*
  • Vše nejlepší http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/14.gifBrit!! *14* hodně zdarvíčka a štěstíčka! *14* *14* *14*
  • Andrejka10
    Všechno nej k vvým 30! Britney!! *14* *14* *14*
  • Happy birthday Britney ♥♥ *3*
  • vše nej.
  • vŠEchno nej :**
  • Prodám velkou sbírku Britney ... jestli má někdo zájem, napište mi na IvcaSammet@seznam.cz a domluvíme se ... Prodám levně ...
  • Ahojte lidičky :) Prosím přidejte se na moji stránku věnovanou Britney,Christině a Enrikovi. Budu vám moc vděčná Odkaz zde : http://www.facebook.com/pages/We-Love-Our-Stars-Enri-Chris-Brit/143701819044295
  • Britney Spears

    Britney ujde je to kočka a fajn speváčka.
  • Re: Britney Spears It Angel´s

    Jsi kokotnebo jelito ?
  • NF

    Zbožňuju Britney Nejvííc ze všech lidí na světě!!!! *14* NIKDO jí nemá rád víc než JÁ! *13* *1*
  • Re: jana

    JO JE SKVĚLÝ. *14* TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • jana

    čaute lidičky. *14* *14* *3* *3* .videla jsem jeji novy videoklip. TILL THE WORLD ENDS.no je fakt božíííí no proste super. tak go go go go britney go go go go.it´s great.
  • Britney.

    Podle mě je Britney pořádná rebelka, střelec, která si toho hodně prožila, zkusila co mohla a má a bude mít hodně úspěchů, ať už má skandál jeden, nebo celý milion. :)
    rozhodně ji v každé věci podporuju, protože je to její rozhodnutí a prostě to tak chce. (I když je to občas rozhodnutí způsobeno promilemi v krvi :D)
  • :-))

    novy cd luxus!!!!! uz vypaluju :)) *14* *14* *14*
  • shanim britney

    ahoj vsichni, shanim naprosto vse o britney spears. odkoupim, vymenim za britney, co mam 2 nebo vymenim za cokoliv jineho. dik moc. telefon: 728 199 181.
  • VÁNOCE

    KRÁSNÉ VÁNOCE PŘEJI BRITNEY A JEJÍM FANOUŠKŮM. *4* VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší