Přejít na výpis diskuzí

Bronislav Poloczek

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Styď se sama...je to moje žena a je opravdu příbuznou, takže než začneš něco psát, tak začni přemýšlet...aby se to náhodou nevrátilo tobě...chytrá Týnulko
    • A vy si myslíte že vám to bude někdo věřit že jste její muž nebuďte směšný balamutíte jen sám sebe.
      • Nechci být sprostá, ale na tvých komentářích je jasně vidět, že úroveň tvé mozkové funkce je na úrovni vypnuté mikrovlné trouby! :-) M. je můj muž a já jsem opravdu vzdálená (říkám vzdálená trubko - ne že sem jeho vnučka!!!!) příbuzná! Tak se prosím uklidni a řeš nějaký normální věci!
  • Milá Tynulko
    a jak ty víš, jestli je Petra vzdálená příbuzná pama Poloczka anebo ne? Nenapsala nic špatného, tak jaké ponižování a zviditelnění, A proč ji tady strašíš nějakým: "Tohle se ti jednou vrátí."?! Spíš se zamysli sama nad sebou !
  • Je mi opravdu líto že si tu jistá Poloczková Petra vydává za jeho vzdálenou příbuznou takhle se ponižovat a hlavně zviditelňovat na jeho smrti styď se!!!Tohle se ti jednou vrátí.
    • Ty budeš asi hodně chytré děvče viď? Tím, že jsem napsala, že jsem jeho vzdálená příbuzná a že byl dobrý herec - jsem se rozhodně nezviditelnila a neponížila :) Ty by ses spíše měla zamyslet nad sebou, a reagovat jako dospělý člověk, a ne jak rohatý zvířátko s flekama, co se z něho dělají Bifteky :-)
  • Upřímnou soustrast jeho rodině byl to skvělý herec v Hospodě i jinde.Budete nám chybět proč to muselo potkat zrovna vás *9* *9*
  • Odešel největší herec jakého kdy ČR poznala. :( I když v posledních letech moc už nehrál, zaslouží si poctu. RIP pane Poloczku. :(
  • michalsz
    a jak ti petro poloczková mám věřit že sis to nevymislela ???
    • Nemusíš - ale než začneš pochybovat a někoho napadat, zkus se naučit pravopis *1*
  • Tak nám odešel suprovní herec do hereckého nebe.Každou roli,kterou dostal,zahrál na výbornou.Byl to pan herec.Naštestí těch rolí co zahrál bylo nesčetně mnoho,takže tady je a bude pořád s náma.Pan herec Bronislav Poloczek.
  • Pan Poloczek na mě vždy působil jako pohodář a jeho herecké umění mi bude hodně chybět.Nějak nemůžu jeho odchod do hereckého nebe vydýchat.
  • zoufalka22
    Před půl hodinou jsem řekla své kamarádce že smrt je záhadná, protože nikdo neví co se stane po smrti... Nikdy bych ji nikomu nepřála, ale stejně se ptám proč právě Vy pane Bronislava máte poznat co je po smrti..
    Upřímnou soustrast rodině pana Bronislava...
    Všem nám budete chybět... *9* *9* *9*
  • Byl to můj vzdálený příbuzný. A byl to dobrý herec!!
    • kecaš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit