Přejít na výpis diskuzí

Bronislav Poloczek

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *9* Nikdy na Vás nezapomenu.J.R
  • Je mi moc líto, že odešel, líbil se mi hlavně v seriálu Hospoda. Odpočívejte v pokoji. *9*
  • narozeniny

    Milý pane Broňi
    Přání k Vaším narozeninám všechno
    nejlepší! *4* *4* *4* *4* *4*
    • Bože vy tež musíte být všude :p ste normál? :DDD ,,SADÍLKOVÁ Dana''n kdyby si aspoň dala jinačí přezdívku... *6*
  • isyss

    oblíbení herci

    pane Bronislave ,vás jsem měla vždycky ráda...jako herce i jako člověka...jste jeden z těch fajn lidí mezi osobnostmi,ketrých je tak málo...přeji oceán zdravíčka,at se vše upraví a jste zase v pořádku ..... *4*
  • Bronislav Poloczek

    Milý pane Broňo.
    Příjměte ode mě gratulaci k Vaším 70.narozeninám.
    Hodně štěstí,zdraví.
  • Brunku

    to je moc dobre, že mamy takigo čuovieka jak ty mjyndzy celebritami. Mumy ćie radzi jak našego čuonka rodziny. Všystki tvoji role kochamy a je žech śmjychym posrany z tvoji baječki "O smogu." To bych se chciou ješče nagrać, ale televiza to už dĺugo neivysyuaua. Zdrovjym po našymu - ćiebie niebydym muśieć tlumačyć.
    • Re: Brunku

      Pis cesky, tady jsme v Cechach! *8*
  • Poloczek se narodil u nás

    Kvůli tomu, že Polsko dočasně okupovalo (ještě necelý měsíc mu to vydrželo od Poloczkova narození) tuto část Karvinska, nebudeme psát, že se pan Poloczek narodil v Polsku. Je to nesmysl. Anebo snad ten, kdo přišel na svět ve stejné době v Liberci, Karlových Varech, v Ústí nad Labem a podobně, se narodil v Německu či v Říši? Horní Suchá je součástí České republiky, nic jiného neplatí.
  • oprava místa Poloczkova narození

    Bronislav Poloczek se narodil v Polsku, nikoli v Československu. Horní Suchá (Sucha Górna) v době Poloczkova narození patřila polskému státu.
  • Pane Poloczku , potřeboval bych na vás kontakt, abych s vámi projednal vaše vystoupení 26.srpna tohoto roku na Slavnosti ČESKO-SLOVENSKÉHO PŘÁTELSTVÍ ve Frýdlantě nad Ostravicí. Děkuji vám předem za odpověď. Ladislav Steininger.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit