Přejít na výpis diskuzí

Bruce Dickinson

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jktdickinson

    Haevy Metal žije

    Kdyby nebyli Maiden nebyl by haevy metal
    Kdyby MAiden byli,ale ne tak velky,tak by Haevy Metal mozna zahynul
    Ale IRON MAIDEN je a Haevy metal dycha on tu je a to diky legendarni britsky haevy metalivy kapele IRON MAIDEN *4*
    • Re: Haevy Metal žije

      !pravda ! *3* *3*
    • steven.s

      Re: Haevy Metal žije

      Vim ze chystaji novou desku ale nevim jeste nazev
  • -noname-

    Jo jo Iron Maiden, rozhodně nejlepší Heavy Metalová kapela.Jejich haudba mě úplně dostala, hlavně mě dostali ty kytary a Brucův hlas, je prakticky neuvěřitelný že někdo může výspívat takový vejšky a to jsem ve zboru soprán a mám stím problémy.
  • iron...

    MILUJU BRUCE UŽ OD 15 LET A ASI NEPŘESTANU !!!MÁ MAGICKÝ HLAS *14*
    • No a co ja ho miluju uz od 11 let tak si te svejch 15 strc treba vis kam
      • A teď ti je kolik? Chováš se jak malý děcko..
        • Tak se ukildnime, jo slecinky? Je uplne jedno kolik komu je, protoze se tu obe chovate jak male deti!!
  • Oooouh!

    On je tak malej???!!! Nééé!!! To né! Ale... v podstatě... mi to může být jedno... Je úžasnej...!!! *14*
    • Me je fuk ze je malej ja jsem taky mala
    • tskatie

      Re: Oooouh!

      malý vzrůstem, ale velký chrakterem *3*
    • jktdickinson

      Re: Oooouh!

      UJe malej ale v podstate je to velikan juchuchu *14* *14* *14*
  • Bruce..

    je to velkej typek..Maidny jsem poslouchala s brachou od mala..a alba s Brucem jsou nejlepsi..a vubec Iron Maiden je nejlepsi metalova skupina co znam..a s Brucem v cele je to fakt nadhera..<3 :)
    a ty jeho pohyby na jevisti, v 50ti letech..no co vam budu povidat..vite to sami.. *14*
    • Na a co tak je mu 50 i kdyby mu bylo 80 a uz by sotva chodil tak ho nikdy nepřestanu milovat
      • víš vůbec co je láska? *3*
        • Jo vim. Kdyby te to zajimalo. Mam kluka a miluju ho skoro stejne jako Bruce.
          • Skoro... Chudák kluk
            • Klid, jo?
    • steven.s

      Re: Bruce..

      Jen tak dál Bruci uz to vypada ze Iron Maiden nabira silu kazdym novym albem a myslim si ze ten tvuj plouzak Longest Day je nejlepis pisen a chtelo by to novou desku nez byla deska A Matter of Live and Death a ses fakt dobrej a chtel jsem je n rict ze ty tvy narozky byly dost cool a ty to ber z lehka a ted te posloucham jses dobrej *3*
      • jktdickinson

        Re: Re: Bruce..

        Uz si videl dvv Live In Brasil??
        JO to je zradilko!! *15*
        Ted cekam na Castel Donington England *5*

        Bruce vipada snad na 30 nechci te tim urazit Bruci ale jses fakt nejhezci chlap na svete tim myslim tebe Dickinsone *14*
    • Re: Bruce..

      jj Bruce ten je fakt Jednička! a v 50 taková kondička mno co dodat......
  • Bruce..

    je to velkej typek..Maidny jsem poslouchala s brachou od mala..a kdyz alba s Brucem jsou nejlepsi..a vubec Iron Maiden je nejlepsi metalova skupina co znam..a s Brucem v cele je to fakt nadhera..<3 :)
    a ty jeho pohyby na jevisti, v 50ti letech..no co vam budu povidat..vite to sami.. *14*
  • www.bruce-mania.wz.cz

    zdravím vás, fandové Im a Bruce Dickinsona!!! navštivte stránku www.bruce-mania.wz.cz! plno o Brucovi, jeho půsoení v kapele Samson, Iron Maiden a taky jeho sólová tvorba. Na stránce taky najdete ohlédnutí za koncertem v Praze 8.8.2008 - fotky, videa, playlist, můj vlastní report. Taky můžete hlasovat v anketě, které jeho sólové album se vám nejvíce líbí a mnoho dalších věcí!! díky moc. *3*
  • tears of the dragon

    nejlepší jeho píseň
  • kokutcz

    Bruce

    Ač mám jinak radši Blaze, Dickinson je prostě technicky kapánek jinde a k Maidnům sedí víc...
  • Bruce má nejlepší hlas

    Bruce je prostě nepřekonatelnej *14* Je mi 14 a poslouchám ho už dlouho,je prostě nejlepší.Kdyby se do Iron Maiden nevrátil,tak by to nebylo ono.Bruce k té skvělé hudbě dodává překrásnej hlas.A ještě opožděně přeju k narozkám *14* *14*
    PS:Sympatickej chlap se skvělým hlasem *14* *14* *14*
    • Běž někam!!!! Kolikrát mám ještě psát že ho miluju ze všech nejvíc
      • a komu to sakra furt cpeš?
        • Ty vole holky, tak uz vazne klid!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit