Přejít na výpis diskuzí

Bruce Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
251 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bruce Lee

    dnes by mal Bruce 68 rokov...:((
    • Re: Bruce Lee

      Prosimte jak mohu pridat svuj komentar na nasten a taky odkazi Filmu z Brusem Lee .. Diky predem za odpoved..
      • Re: Re: Bruce Lee

        Jo a jeste jsem chtel vsem rict ze zbyram vsechny Filmy z Brusem Lee . Kdo neco ma at se mi prosim ozve .. KOUPIM
        • Re: Re: Re: Bruce Lee

          jj mam Enter the Dragon,Way of the Dragon,Game of the Death 1,2
      • Re: Re: Bruce Lee

        http://www.share-rapid.com/stahuj/1 4301/draci-zivot-bruce-lee-1993-dvd rip-xvid-cz-wsp-part1.rar
  • Proč?

    jo a jeste Zuko :D ty umis stejne rychle kopat jak on?tak to dokazes 100 kopu za 30 vterin :D to dokazal jen on
    • pavel12355

      Re: Proč?

      JÁ DĚLAM SHAOLIN KUNG-FU !!!! *8* *8* *8*
      • ja zase stavim prazsky hrad
    • pavel12355

      Re: Proč?

      SI BLBEJ TO BYLO VE FILMECH ZRYCHLENY!!!! *5* *5* *5* *5*
  • Proč?

    jo a jeste hej nevim kdo to rekl ale ze pry byl chuck norris jeho zakem ... *15*
    • Re: Proč?

      Tak to teda nebyl *13*
      • Re: Re: Proč?

        kokote blbej
        • Re: Re: Re: Proč?

          tady se nemluvi sproste ty maco *13* *13* *13* *13*
    • Re: Proč?

      je to tak... *5*
      • pavel12355

        Re: Re: Proč?

        TO TEDA NENI!! *8* *8* *15* *15*
  • Proč?

    proc umer?je to smula bo byl nejlepsi.Ja se ucim Jeet kune do uz rok a reknu vam ze je to nejlepsi bojove umeni na svete aten kdo rika ze je lepsi treba Muay thai tak je kokot co se v tom nevyzna.Jeet kune do je nejlepisi!
    A jestli chcete videt Bruceho Leeho vs akci tak dejte www.youtube.com a napiste tam:Bruce lee training nebo bruce lee jeet kune do. tak to je prosne no a jsem z toho nestastny ze umrel *9*
    • pavel12355

      Re: Proč?

      JA VIM PROC UMREL A NACO *3* *3*
    • anka5514

      Re: Proč?

      a si myslis ze on tak po kazdom nadaval?
  • Bruce Lee

    vcera mal Bruce 35 vyrocie umrtia *9* Skoda ze som sa nedostal do Seattlu... *9* R.I.P Bruce...YOU ARE THE BEST!!!! *5*
  • Bruce Lee

    Hi all...chtel bych se jenom zeptap jestli nemate nekdo na prodej plakat v co nejvetsi velikosti..dobre zaplatim...THX Cyluss Bruce Lee FOREVER
    • Re: Bruce Lee

      ahoj skus europosters.cz maju tam dva skvele a velke... *4* *5* *3*
      • Re: Re: Bruce Lee

        ok THX type
  • Všeuměl Lee

    Bruce Lee nebyl jen herec a odborník na bojová umění,je to také nadčasová legenda,dobrý básník a léčitel.
    • Re: Všeuměl Lee

      Nejsem si jist,zda byl přímo léčitelem,měl jsem knihu s jeho životopisem,znal určitě nějaké bylinky a způsoby léčení.
  • Bruce

    Zdravím Vás,fanoušci.Některé Vaše přízpěvky jsou legrační.Jako že by Bruce lee hrál s Norisem tu stupidní americkou šarádu o stupidním Walkrem,nebo s kašparem Chanem.Můj Japonský a dosti tvrdý učitel boj.umění,je mu dnes 68let,byl stejně starý jako Lee,dělal dokonce několikrát film.poradce s bojovými scénami.Tomu aby se na to dalo koukat-upravit to a spomalit údery-jinak by jste ani nezaregistrovali-tak to mu se říká karate-akrobacie.Bruce udělal 60 úderů v jednom výskoku,bylo pod jeho úroveň bojové scény netočit natvrdo,nikdo s nim nechtěl natáčet,protože mistr Bruce ,šel do všech scén pokud možno na tvrdo,jeho úderu se každý bál.Chuck Noris byl jeho žákem...Bruce ho několikrát porazil K.O.Noris si ani neškrtl.Nechce se mi vypisovat jeký byl a jaký ne,zamřel a jeho syn Brandon také,jen oni dva znají pravdu proč...Nechme je odpočívat a čest jim vzdejme v našich srdcích.Pochopte filosofii a pochopíte bojové umění,já už chápu několik vět.Bojové umění jsem poprvé viděl před 25lety.Co nestihnu teď,to dohoním v příštím životě.Nechť Vás ,TAO provází.Čtěte.Ahojte.
    • ja bych rekl ze mas psotnik
    • Re: Bruce

      jj nektere jsou na chlamku taky preji tem dvoum klidny odpocinek
    • pavel12355

      Re: Bruce

      JESTE TY SE DO TOHO PLET *13* *13*
    • Re: Bruce

      napis na mail nulo
    • Re: Bruce

      Hi.....jen by me zajimalo jak si prisel na to ze Bruce nekolikrat porazil "realne" Norise??Precet sem toho hodne o Leem ale nikde nebylo podano to ze se nekdy setkali na "krev"... THX za vysvetleni *3*
      • Re: Re: Bruce

        chuck jednou sam rekl na otazku kdo by vyhral souboj v koloseu kdyby byl realny a bez zavahani pasoval na vyteze bruce lee s dodatkem ze v te dobe na neho nikdo nemnel no kdyz to rika cuck noris tak to asi bude pravda ne
    • Re: Bruce

      to tao by si potreboval ty,ty neknuba
  • Kdyby

    Ja chci aby zil protoze bych chtell aby mne ucil Jeet Kune Do. Von byyl fakt stedrej clovek protoze ucil kazdyho I chudyho,kdyby zil tak by urcite hral s WALKREM v TEXAS RANGERS misto toho NEGRA. A nebo by hral s Jakcy Chanem.A skoda ze umrel jeho syn pri nehode protoze umnel strasne srandovne KungFU.Rad bych si snim dal jedem zapas , Joo ja vim ze na by mne rosekla jako ferdu mravence ale byla by to pro mne cest se snim setkat osobne.Jedine dnes bych se snim mohl setkat tak v hrobe. *4*
  • Fakt Frajer

    byl to fakt frajer a super reziser ten by roskopal i ocelovou zet tyo. Chtel bych byt jako von ale problem je ze sem tlustej a blbej ale sem mu dost podobnej ja se na jeho videa a filmi cumim skoro kazdej den protoze ho dost obdivuju. Je to velkej king a frajer prsote a ani OngBak se mu nevirovna . Proste HRDINA nikdy neumira. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit