Přejít na výpis diskuzí

Bruce Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
251 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bruce Lee

    hele je pravda ze se s nim znal Jackie Chan nebo byly dokonce i pratele? *7*
    • Re: Bruce Lee

      Bruce Lee objavil Jackieho ked mu dal ulohu komparzistu vo svojom filme Fist of Fury *3*
  • BRUCE LEE-KRÁL KUNG-FU

    Bruce Leeho jsem poprvé poznal v 8.letech.Už tehdy jsem věděl že jeho technika boje,rychlost rukou i nohou nemá konkurenci.

    Sbíral jsem o něm vše, ať už v Čr nebo v zahraničí.

    Myslím že bude žit ve vzopmínkách lidí navždy. *4*
    • Re: BRUCE LEE-KRÁL KUNG-FU

      jo presne bruce je prome nejvetsi legenda bojovych umeni jeho rychlost a sila kondicka nema chybu ,co dokazal bruce to nedokaze nikdo jeho jeet kune do je dost dobry ,chtel bych bejt tak dobrej jako von prome bruce neumrel ! mam ho rad jeto muj velkej idol proste frajer *4*
  • Byl jedinečnej

    Ahoj, at si každééé říká co chce, ale prostě Bruce Lee je jednička z nejlepších!! to co dokázal, nedokáže už nikdo... byl to prostě borec se vším všudy:) škoda jeho syna!! Odpočívejte v pokoji chlapi!! *3*
  • Bruce Lee - příběh draka

    Krásný snímek o životě legendy! Stojí za to, aby byl shlédnut.
    Legenda totiž neumírá, žije v nás stále. Bruce Lee byl idolem mého bratra, takže znám jeho osobnost jen díky němu. Jsem tomu ráda, protože byl nejúžasnější bojovník a osobnost!
    Bruce Lee - Alive Legend, the Dragon Story *3*
  • Bruce Lee(best on the world)

    Bruce Lee byl jen jeden a nikdo v této době se mu nevirovná,protože to co dokázal on to nikdo nedokázal a ani nedokáže.Viděl jsem od něho tolik filmu a není co dodat proste legenda mezi bojovými umění(OTEC BOJOVÍCH UMĚNÍ)
  • Najlepši zo všetkych

    Bruce Lee je legenda na ktoru sa NIKDY !!! nesmie zabudnuť.Bol to najlepši bojovník zo všetkych a nesmierne si ho vážim.Myslim že lepši už nebude nikto!!!
    • Re: Najlepši zo všetkych

      zdravim ta!!niekedy mi napis na mail pokecame o nom. *3*
  • bruce lee

    Životopisný film o Bruce Lee se jmenuje "Dračí život: Bruce Lee"
    • Re: bruce lee

      kukam ze si uz fotky pridal *4* *5*

      BRUCE LEE JE NAJVäTSIA LEGENDA BOJOVEHO UMENIA FOREVER BRUCE LEE *16* *3*
      A NECH MI NIEKTO POVIE ZE NEMAM PRAVDU *8* *16* *16* *13* *4*
      • Re: Re: bruce lee

        je mi velmi luto ze bruce lee zomrel v takom mladom veku, je to obrovska skoda, je to moj najvacsi idol,,, najlepsi herec, a najlepsi majster bojovych umeni,,,,Bruce si najlepsiiiii... peter(SOny)
  • RE: Bruce Lee

    nevíte prosím jak se včera večer jmenoval životopisný film ze života bruce leeho děkuji za odpověd´ *5*
    • Re: RE: Bruce Lee

      BRUCE LEE- DRAČÍ ŽIVOT ASPOŇ MYSLÍM *4*
    • Re: RE: Bruce Lee

      Draci zivot Bruce Lee
      http://www.csfd.cz/film/1614-d raci-zivot-bruce-lee-dragon-the-bru ce-lee-story/
  • Bruce Lee forever..

    Bruce Lee byl a pro mne stále je největším bojobníkem všech dob..Jeho bojová technika byla opravdu dokonalá a neuvěřitelná..Nikdy nepochopím,proč ho Bůh vzal k sobě tak mladého..I jeho syna Brandona Leeho si vzal tak mladého..*9*Proč?*9*..Tato legenda nikdy nezmizí z našich srdcí..Bruce jseš ten největší Borec kterého znám..
    Doporučuji shlédnout jeho best film 'Pěst plná hněvu' a to v originále...
    • Re: Bruce Lee forever..

      Bruce lee jeho bojova technika je tak dokonala,ze cloveku to pripada jako balet.Muj bracha ho zboznuje doted a ja taky.Nikdo na neho nebude mit,to by se musel znovu bruce narodit a takovy clovek a bojovnik se narodi jednou za 1000 let.Tak strasne mlæady zemrel a je ho velka skoda opravdu moc velka skoda.Pro mne bude porad ten nejvetsi a nejlepsi bojovnik vsech dob. *4*
    • Re: Bruce Lee forever..

      nevie niekto ci existuje nejaka fungujuca stranka brecea??? *7*

      slovenska alebo ceska dik *3*
      • pavel12355

        Re: Re: Bruce Lee forever..

        JA DELAL STRANKU JE TAM SPOUSTU INFORMACI *15* *15*
      • Re: Re: Bruce Lee forever..

        Fan stranka ujasnujem... *5*
  • Bruce Lee

    Moc se mi líbí tahle bojová legenda tak jsem tady vytvořil její profil. tak pokud tady někdo narazíte tak pište co si o něm myslíte a přidávejte i fotky nebo mi je pošlete na E-Mail (Dr.Rom@atlas.cz) a ja je tady už dám.
    • Re: Bruce Lee

      Bruce Lee je moj vzor uz vlmi dlhy cas a aj nim ostane.Nik tak nepreslavil bojove umenie a hlavne bojove filmy tak ako Bruce Lee.Dnes je uz legenda ktora ostane naveky legendou...Taktiez prslavil nunchaku ako prvy..az po nom prisli samo hung ,jackie chan...j.c.van damme,steven seagal....ale on bol naozaj prava super hviezda tohto zanru..skvely ucitel,instruktor,basnik,reziser,ch oreograf,scenarista,filozof...priat el a otec..
      s uctou na teba spominam Majster Lee

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit