Přejít na výpis diskuzí

Bruce Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
251 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Bruce Lee forever..

    Bruce lee jeho bojova technika je tak dokonala,ze cloveku to pripada jako balet.Muj bracha ho zboznuje doted a ja taky.Nikdo na neho nebude mit,to by se musel znovu bruce narodit a takovy clovek a bojovnik se narodi jednou za 1000 let.Tak strasne mlæady zemrel a je ho velka skoda opravdu moc velka skoda.Pro mne bude porad ten nejvetsi a nejlepsi bojovnik vsech dob. *4*
  • BRUCE

    Bruce Jun Fan Lee, střelec s asc. ve střelci a narozen v roce DRAKA.No síla.....
  • borec

    ano myslím že tento člověk Bruce Lee byl a bude největší legendou na světě ,škoda že tak brzy zemřel ,i jeho syn
  • kde stahnout filmy od Bruce Lee

    chtel bych se zeptat jestli nekdo nevi o nake strance kde ma Bruce Lee filmy ke stazeni nevi nekdo dik
  • nej

    zdravím všechny jsem rád ze existuje fan klub bruce byl je a bude nej na světě čaudy.
  • Re: Bruce Lee

    Bruce Lee objavil Jackieho ked mu dal ulohu komparzistu vo svojom filme Fist of Fury *3*
  • Bruce Lee

    hele je pravda ze se s nim znal Jackie Chan nebo byly dokonce i pratele? *7*
  • Re: BRUCE LEE-KRÁL KUNG-FU

    jo presne bruce je prome nejvetsi legenda bojovych umeni jeho rychlost a sila kondicka nema chybu ,co dokazal bruce to nedokaze nikdo jeho jeet kune do je dost dobry ,chtel bych bejt tak dobrej jako von prome bruce neumrel ! mam ho rad jeto muj velkej idol proste frajer *4*
  • BRUCE LEE-KRÁL KUNG-FU

    Bruce Leeho jsem poprvé poznal v 8.letech.Už tehdy jsem věděl že jeho technika boje,rychlost rukou i nohou nemá konkurenci.

    Sbíral jsem o něm vše, ať už v Čr nebo v zahraničí.

    Myslím že bude žit ve vzopmínkách lidí navždy. *4*
  • Byl jedinečnej

    Ahoj, at si každééé říká co chce, ale prostě Bruce Lee je jednička z nejlepších!! to co dokázal, nedokáže už nikdo... byl to prostě borec se vším všudy:) škoda jeho syna!! Odpočívejte v pokoji chlapi!! *3*
  • Bruce Lee - příběh draka

    Krásný snímek o životě legendy! Stojí za to, aby byl shlédnut.
    Legenda totiž neumírá, žije v nás stále. Bruce Lee byl idolem mého bratra, takže znám jeho osobnost jen díky němu. Jsem tomu ráda, protože byl nejúžasnější bojovník a osobnost!
    Bruce Lee - Alive Legend, the Dragon Story *3*
  • Re: Re: bruce lee

    je mi velmi luto ze bruce lee zomrel v takom mladom veku, je to obrovska skoda, je to moj najvacsi idol,,, najlepsi herec, a najlepsi majster bojovych umeni,,,,Bruce si najlepsiiiii... peter(SOny)
  • Bruce Lee(best on the world)

    Bruce Lee byl jen jeden a nikdo v této době se mu nevirovná,protože to co dokázal on to nikdo nedokázal a ani nedokáže.Viděl jsem od něho tolik filmu a není co dodat proste legenda mezi bojovými umění(OTEC BOJOVÍCH UMĚNÍ)
  • Re: Najlepši zo všetkych

    zdravim ta!!niekedy mi napis na mail pokecame o nom. *3*
  • Najlepši zo všetkych

    Bruce Lee je legenda na ktoru sa NIKDY !!! nesmie zabudnuť.Bol to najlepši bojovník zo všetkych a nesmierne si ho vážim.Myslim že lepši už nebude nikto!!!
  • Re: bruce lee

    jasnacka *3*
  • bruce lee

    jj tak to stebou sohlasim bruce lee re. ses asi tay zblaznenej do bruce co??? *3*
  • Re: bruce lee

    kukam ze si uz fotky pridal *4* *5*

    BRUCE LEE JE NAJVäTSIA LEGENDA BOJOVEHO UMENIA FOREVER BRUCE LEE *16* *3*
    A NECH MI NIEKTO POVIE ZE NEMAM PRAVDU *8* *16* *16* *13* *4*
  • bruce lee

    Životopisný film o Bruce Lee se jmenuje "Dračí život: Bruce Lee"
  • Re: Re: Bruce Lee

    A len tak pre info..Bruce bol herec tak asi koli tomu ho ukazuju nemyslis ty hnupe *7* *13* tak netrep hlody nabuduce *16* *9* *13* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit