Přejít na výpis diskuzí

Bruce Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
251 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Bruce Lee

    drogy *9* *1*
  • Re: Bruce Lee

    Většina mistrů bojových umění zůstáva skryta. Bruce je výjimkou a proto se stává vzorem a proto jej všichni obdivují jako nejlepšího bojovníka všech dob
  • Re: Re: Bruce Lee forever..

    Fan stranka ujasnujem... *5*
  • Re: Bruce Lee forever..

    nevie niekto ci existuje nejaka fungujuca stranka brecea??? *7*

    slovenska alebo ceska dik *3*
  • Re: RE: Bruce Lee

    BRUCE LEE- DRAČÍ ŽIVOT ASPOŇ MYSLÍM *4*
  • Re: RE: Bruce Lee

    Draci zivot Bruce Lee
    http://www.csfd.cz/film/1614-d raci-zivot-bruce-lee-dragon-the-bru ce-lee-story/
  • RE: Bruce Lee

    nevíte prosím jak se včera večer jmenoval životopisný film ze života bruce leeho děkuji za odpověd´ *5*
  • Bruce Lee forever..

    Bruce Lee byl a pro mne stále je největším bojobníkem všech dob..Jeho bojová technika byla opravdu dokonalá a neuvěřitelná..Nikdy nepochopím,proč ho Bůh vzal k sobě tak mladého..I jeho syna Brandona Leeho si vzal tak mladého..*9*Proč?*9*..Tato legenda nikdy nezmizí z našich srdcí..Bruce jseš ten největší Borec kterého znám..
    Doporučuji shlédnout jeho best film 'Pěst plná hněvu' a to v originále...
  • Re: Bruce Lee

    Bruce Lee je moj vzor uz vlmi dlhy cas a aj nim ostane.Nik tak nepreslavil bojove umenie a hlavne bojove filmy tak ako Bruce Lee.Dnes je uz legenda ktora ostane naveky legendou...Taktiez prslavil nunchaku ako prvy..az po nom prisli samo hung ,jackie chan...j.c.van damme,steven seagal....ale on bol naozaj prava super hviezda tohto zanru..skvely ucitel,instruktor,basnik,reziser,ch oreograf,scenarista,filozof...priat el a otec..
    s uctou na teba spominam Majster Lee
  • Bruce Lee

    Moc se mi líbí tahle bojová legenda tak jsem tady vytvořil její profil. tak pokud tady někdo narazíte tak pište co si o něm myslíte a přidávejte i fotky nebo mi je pošlete na E-Mail (Dr.Rom@atlas.cz) a ja je tady už dám.
  • Bruce Lee

    Neviděl jsem zatim žádněho bojovníka který by byl lepší než právě Bruce Lee. Bohužel už ale tato bojová hvězda nežije. Ani není přesně dokázano proč vlastně zemřel. Jeho pohyby byly neuvěřitelně rychlé. Kdo už viděl nějaký jeho film nebo životopisný dokument o Brucovi tak ví v jak skvělé byl kondyci. Přátelil se třeba s Chuck Norrisem nebo s Bolo Yeungem se kterýma i trénoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit