Přejít na výpis diskuzí

Bruce Willis

OSOBNOST 31.12.2006 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • božský bruce

    Bruce patří k mým nejoblíbenější hercům. Přímo miluju jeho Smrtonosnou past, Armagedon, Šestý smysl a tak dále. Možná není už nejmladší, ale frajer je to pořád. Jasně, pro mě, které je 14, je to starý chlap, ale i tak má dar od Boha! Je skvělej!!!
  • herec

    On je herec který je známy,ale proč?Třeba proto jak hrál ty smrtonostné pasti no to je prostě úžasné.Třeba ve trojce celý zmáčený od krve,ale musel to dotáhnout do konce no jo někdo řekne měl to ve scénaři,ale tak jak on hrál filmy by to nikdo jiný nezahrál.On je normální člověk,ale ne jak nějací,ale on je opravdu normální a já mu opravdu celou úctou děkuju,že hraje tak filmy prostě celou mou úctou mu děkuji!!!!
  • Seš úžasnej!!!!!!!!!!!
  • super wallpapes

    Nevím jak vy, ale já se jdu odreagovat na http://wallpapers.webprovas.com Byli jste už tam? To se mobily nažerou!!!!!!
  • Bruce Willis

    Bruce Willis je charizmatický dobrý herec mne sa najviac páči v Smrtonosnej pasci 4. *4* *3* *5*
  • *4*
  • gunny

    novinka

    Bruce natáčí nový film.
    Na 54 je to fakt borec !! *1*
  • Bruce Willis

    Bruce sa mi ešte páči a je výborný vo filmoch Posledný Skaut,Schôdzka naslepo. *5* *4* *3*
  • my idol

    velmi ta mám rád Bruse-ko *14*
  • miluju ho

    je proste uzasnej fesak !! miluju ho !! prave davam fotky do brucovo fotogalerie tak se za par dni mrknete az to administrator schvali !! ty fota jsou z 1-19. brezna 2005 takze nejsou stary a bruce je na nich uzasny !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit