Přejít na výpis diskuzí

Bruce Willis

OSOBNOST 31.12.2006 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bruce Willis -Email

    Je to opravdu super herec a fajn chlap při návštěvě Prahy jsem mu dělal asistenta a dodnes si posíláme email zprávy ,pracuji na Barandově a během tohoto léta přijede opět natáčet do Čech .
    • gunny

      Re: Bruce Willis -Email

      Mohla bych se zeptat kdy přesně to bude
      ???????
    • Re: Bruce Willis -Email

      Som z Banskej Bystrice, Slovensko. *16.03.1944. Mam zaujem o jeho fotokartu s autogramom. Slo by to zohnat? Dakujem a srdecne pozdravujem, Marta B. *3* *4* *4*
    • Re: Bruce Willis -Email

      Mohl bys mi prosím dát jeho email*7* chtěla bych mu napsat!!! *14*
      • Re: Re: Bruce Willis -Email

        Proč chceš adresu když je tam na něj kontakt?napiš mu.Bruce mám moc ráda,ale nevěřím,že by si jen tak s někým dopisoval.taky sem můžu napsat,že mi píše každý den a jsem sním v kontaktu-uvěříš tomu???
    • Re: Bruce Willis -Email

      Ty se máš *14* já kdybych ho viděla tak asi padnu *14* a o čem si tak asi píšete?Jestli to může teda vědět *4* Tady má někdo štěstí *3*
  • Super herec

    Bruce je fakt skvělí!!! *1* Víte o tom že se narodil v Německu. Chtěla bych ho někdy potkat!! *14*
  • cindy53

    Bruce Willis

    Bruce Willis je můj nejoblíbenější herec.Už od svých asi 5 let sem si ho zamilovala ve filmu Armageddon a s tím mám také spojenou písen od Aerosmith I don't want miss a thing.Tato písnička je nádherná a k tomu filmu se nesmírně hodí!!!!!!Bruce willis je prostě špičkový herec a nedovedu si představit pořádný akční film bez jeho obsazení.Je to osobnost,která se nenechala stáhnout médíí,penězmi ani nějakými prasečinkami.Samozřejmně neznám povahu tohoto úžasného herce,ale něco mi říká,že i přes milionová konta je to velmi hodný,citlivý a správný člověk.A takový se prostě ve světě peněz těžko hledá......
  • rex25

    ?

    Včera jsem se díval na Šestý smysl a tam Bruce psal pravou rukou. A já, co jsi vzpomínám, tak v seriálu Moonlighting psal levou. Tak to by mě zajímalo jestli píše levou nebo pravou rukou. *4*
    • gunny

      Re: ?

      Říká se, že:
      Je to levák, ale kůli natáčení toho filmu se naučil psát pravou. *3*
      Je to šikula. *1*

      http://www.csfd.cz/film/8364-sesty-smysl/zajimavosti/
  • je ze všech nej
  • jeste neco

    jo ale nake fotky nejsou jen z roku 2005 !! ;):D
  • je to sekáč a vždycky bude
  • Bruce

    Bruce Willis je nádherný a velmi nadaný herec. A sexy muž..
  • mauutinka

    Narozeniny

    Vše nejlepší k tvým narozkám....!!!! *1* *3* *5* *14*
  • michaelajackson

    :o)

    Božský Bruce muž který nestárne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit