Přejít na výpis diskuzí

Bud Spencer

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pomůže mi někdo prosím?
    Mě to nějak strašně zlobí a nejde mi upravovat profily.
    Existuje oficiální informace je že vážil 125 kg.
    Může to tam někdo upravit, a odeslat ke schválení prosím?
  • Super chlap a este lepsi herec,nech odpociva v pokoji
  • skoda takeho cloveka ktery daval radost a priklad jak se ma clovek chovat spomyname a dekujeme za to
  • *4* perfektní herecké výkony moc děkujeme a nezapomeneme PANE HERCE *4*
  • Nikdy nezapomeneme na pana herce.děkujeme.Čest jeho památce.skvělé filmy s ním sledujeme už od dětství.Děkujeme a odpočívejte v pokoji.
  • Několik filmů s tímto hercem Budem Spencerem a Terencem Hillem jsem viděla.Společně jim to ale vždy náramně herecky slušelo.Zábava,akce a děj nechyběla. Všechna čest za výborné herecké práce.
  • nika1979
    budem všichny nanej * spominat14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* včera když jsem se to dozvěděla brčela jsem mocccccccccc-odkaz všem fanouškum. dnes davaji.na-----Barandově film Dvojnici *14* zpominky zustanou v našich srdci
  • Odpočívej v hereckém nebi. Budu s láskou vzpomínat na člověka, který mnohokrát dokázal na mé dětské tváři a tváři dospělosti vykouzlit nejen úsměv, ale i smích. Nezapomenutelný herec v nezapomenutelných filmech. Děkuji Vám.
  • Čest jeho památce. *9* ♥
  • Rip bude
  • ráda se dívám na film kdo najde přítele najde poklad a jinak si myslím ,že je to dobrý herec *3*
  • Radi se divame na vas s terencem hillem jak hrajete to je užasné a držte se divacka s moravy s rodinou česka republika *5*
  • olinka2000
    Bud Spencer je nejlepší herec kterýho znám *3*
  • Bud se narodil 21.10.1929 nikoliv 31.10.jak se všude udává.měl jsem to štěstí se s ním osobně setkat a potvrdil mi tento datum.příjemný chlapík,byl to můj sen už od dětstvý se s Budem setkat.na pracovní návštěvě v Římě jsem měl tu kliku že byl zrovna doma.sice jen asi 10minut ale setkání to bylo užasné a poděkování mému kamarádovi který pochází z Říma.mimochodem na některých videií na youtube je jeho občanka a taktéž tam stojí datum 21.10.zdarec
  • floridka
    krasne narozeniny a hodne zdravicka *14*
  • nej...

    Bud Spencer a Terence Hill. Jedni z nejlepších herců jaké znám a jaké mám tu čest zažít, takových se najde už jenom málo!
  • Re: Libra

    Ja taky.Jeho filmy jsou nejlepsi na svete.Jenom je skoda ze je mu pres osmdesat.A dobry filmy jsou kde hraje jak Bud Spencer i Terence Hill a tomu je pres sedmdesat. *9*
  • Aladin

    prosim vas neviete niekto kde sa da kupit fylm Aladdinova Lampa s hercom Bud spencer dakujem
  • Bud Spencer

    Všechno nejlepší
  • siky25

    Re: Re: Re: Legenda

    To snad ví už každej, že Šimona hrál Paul L. Smith a Matouše Michael Coby... byla to parodie na Spencera s Hillem! Hráli ještě v několika filmech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit