Přejít na výpis diskuzí

Bud Spencer

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Legenda

    Bud Spencer je filmová legenda,ztvárnil celou řadu rolí.Nejvíce se mi líbí ty,které ztvárnil po boku s přítelem Terencem Hillem.Líbí se mi například komedie Hroši v Africe či Šimon a Matouš.
    • Re: Legenda

      tam ale hraje někdo jiný :o) *15*
    • Re: Legenda

      Šimona a Matouše nehrál Spencer s Hillem
      • Re: Re: Legenda

        No Tak kdo je tedy podle tebe hrál?
        • siky25

          Re: Re: Re: Legenda

          To snad ví už každej, že Šimona hrál Paul L. Smith a Matouše Michael Coby... byla to parodie na Spencera s Hillem! Hráli ještě v několika filmech.
      • Re: Re: Legenda

        Mýlíš se v komedii Šimon a Matouš jedou na Rivieru hrál Bud Spencer Šimona a Terenc Hill Matouše.Možná jsem zadal nepřesný údaj.Taky přeju vše nejlepší...
      • Re: Re: Legenda

        Ani tak nevypadali :-D to je teda vůl :-D
  • Bud spencer

    Bud Spencer je výborný herec tak též je ho parťák Terence Hill májí oba dva suprový filmy škoda že jim je tolik a netočejí dál *9* *9* *9*
  • akcept

    Bud je super

    Všechno nej. Škoda, že nikdo neví, kolik máš na kontě filmů, protože je nikdo nezapsal.
    • Re: Bud je super

      se podiv na IMDB.COM
  • sorry

    nazev jsem dal do tagu, tak to neproslo *5* .. Ten film s tema buginama se jmenuje Jestli se rozlobime budeme zli
  • josef

    ahoj jak se mas dobre ja take dobre a co dela doma .jsem jmenuje jan adamik *3* a je to *14* ja budu *9*
  • ráda se dívám na film kdo najde přítele najde poklad a jinak si myslím ,že je to dobrý herec *3*
  • Odpočívej v hereckém nebi. Budu s láskou vzpomínat na člověka, který mnohokrát dokázal na mé dětské tváři a tváři dospělosti vykouzlit nejen úsměv, ale i smích. Nezapomenutelný herec v nezapomenutelných filmech. Děkuji Vám.
  • To Petr

    Ten film s buginama se jmenuje Jinak filmy s BS a TH povazuju za klasiku, at si kritici rikaji co chteji. Primarnim ucelem bylo pobavit divaka bez velkych nakladu a hlavne bez super efektu a to se vicemene podarilo.
  • dvd

    zdravim, mam asi vsechny filmy s TH a BS na VHS, ale kvalita neni dobra, proto shanim veskere filmy na DVD, ale jsou obtizne sehnatelne. Nevite nekdo kde se daji sehnat. *4*
    • Re: dvd

      ty filmy se dají sehnat od firmy KMA Levné knihy- jsou za 99,- Kč! to je super ne? *5*
  • Libra

    nejlepsi herec co znam na jeho filmy bych se mohl divat porad *4*
    • Re: Libra

      Ja taky.Jeho filmy jsou nejlepsi na svete.Jenom je skoda ze je mu pres osmdesat.A dobry filmy jsou kde hraje jak Bud Spencer i Terence Hill a tomu je pres sedmdesat. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit