Přejít na výpis diskuzí

C. C. Catch

OSOBNOST 24.5.2007 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    Přeji vše nej k narozeninám a hodně úspěchů do dalších let a aby už konečně vyšlo nové album. *1*
  • happy birthday

    vse nejlepsi k narozeninam preji C.C.CATCH!
  • Starý chren

    Joj keby si zdochla na svoje 47 narodeniny tak to by bolo fajn keby si uz konecne zdochla ty pi*o
    • Bože, ty jsi č...k! Nevím, jak to vyjádřit čobolsky.
  • Starý chren

    Kto ťa už počuva ty kravo
    • Re: Starý chren

      alexis-12, jsi vypatlanej mozek! C.C.Catch něco dokázala a co ty? Hovno! Když se ti nelíbí, jdi do prdele a nečum tady!
      • Re: Re: Starý chren

        No tak ja aspon spievat viem. Ona sa tam ani nehyba len tak stoji jak stara piča a spieva to je vraj normalna spevacka vsak kazda spevacka co spieva tak sa aspon trosku hybe a ona sa ani nehybe co je postihnuta ci co
        • Tak nahoď nějaké video,čubko
        • Re: Re: Re: Starý chren

          vypadni s tadeto ti kokot c.c.catch je najlepsia na svete a nezavid jej lebo ti bis tiez chle bit disko kral
    • Re: Starý chren

      Najdi si ji na YOU TUBE, napiš do vyhledávače C.C.Catch en ZDF Hit-Party a otevři hned to první a uvidíš starou krávu *1* *1* *1*
      • Re: Re: Starý chren

        HEJ HEJ NAJDEM TAM STARU PICU KTORA ANI NEVIE SPIEVAT
    • Re: Starý chren

      Nespletla si se? C.C.Catch je snad jediná zpěvačka,která vypadá v 46 na 20 let a furt jí to zpívá dobře, to co dokázala v 80 letech, už jen to, že měla přez 12 hitů a stala se právem diskohvězdou 80 let a tak získala titul diskokrálovna a zapsala se do dějin diskohudby 80 let, což oproti ní taková Sabrina,či Desirelles měli jediný hit! A jestli chceš vidět zpěvačky v jejím věku, např. Sandra, ze které je tlustá manda opuchlá s cigaretou v hudbě a zpívá falešně,tak nemáš důvod ji urážet!
      Podle toho, jak píšeš, jsi obyčejná nula a dokázala si tak maximálně utřít prdel, tak si dej pohov a neopruzuj, kráva jsi ty!!! tady se můžeš mrknout, jak vypadá stará kráva, ty dilino *1* http://www.youtube.com/watch?v=-JjN ZfSH5Eo
      • Re: Re: Starý chren

        To čo vám preskočilo či čo snad ona ani spievať nevie iba stojí na javisko jak hlupa a spieva. A vy ste idioti ked ju počujete
  • Caroline Cathrine Muler

    C.C.Catch patří do doby 80.let, perfektní zpěvačka, čistý, dokonalý hlas... a ty koncovky..božské. Možná něčím překvapí ale to nejlepší bylo před "dvaceti" lety. Když zpívá, jsem najednou v minulosti a ona je tá "hvězdná brána" do diskoték 80.let... a na vzpominky mládí. Pro všechny narozené v 70 - 80. let zůstane pro nás jednička mládí.
  • CC Catch

    Zdravím vás lidičky, 80 léta miluji, začali v té débě zpívat ti nejúzačnější zpěváci a proto jsem byl rád když jsem mohl navlastní uši slyšet Bad Boys Blue a nyní i CC Catch, která dojede do Prahy 9.9. do óčko clubu,a jestli posloucháte Sandru a modern talking tak i oni vystoupí společně v Lokti u sokolova na hradě v amfytiátru. No super akce tohoto roku
    Pepa *3*
    • Re: CC Catch

      80 roky, to su najlepsie roky, disco hudba b b blue,modern talking,c ccatch, mr.zivago, london boys, atd, a teraz same sprostosti! *15*
  • je najlepsia

    je fakt super spevacka a nikto nanu nema
    *3*
  • C.C.Catch

    Ona je prostě nejlepší a nikdo na ni nemá!! Když slyším její písničky tak mám prostě dost... *14* *14* *14* ...
    Alenka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • c.c.c.

    Tato zpěvačka na mne působí i přes to,že není nejmladší velmi přitažlivě.Je to prostě krásnej čumáček,čau lidi. *14*
  • C.C.CATCH

    Nevíte někdo jestli má C.C.Catch dítě? Vzhledem k její ppostavě bych řek,že je bez dětí,ale kamoš říkal,že někde zaslechl,že má dítě.Já tomu nevěřím,protože nikde nikdy nebyla u ní zmínka,že by měla dítě,tak mě to zajímá!
    S pozdravem Jason *4*
    • C.C.Catch. Questions & AnswersC.C.Catch. Questions & AnswersC.C.Catch. Questions & AnswersC.C.Catch. Questions & Answers
      Question: Karolina, do you have children? Are you planning to have them? How many kids would make you happy?
      Answer: I think to be happy a woman does not necessarily have to have children. I don't have children and I am not planning to have them in the near future. I think there are special relations between mother and child. If I had a child, I would devote all my time to him. Sometimes I feel like I am ready for it and want it, sometimes I don't. I think, it's not the right time now.

      Andrey Orlov Nevím ze kterého roku je článek, ale děti nemá, taky mě to zajímalo. :)
    • Re: C.C.CATCH

      To nevíš jasný že má děti ne vole čtyři dvě vlastní holku a kluka a dvě adoptovaní dva kluky to ví přece každý *5* *5* *5* sem frajer *14* *14* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit