Přejít na výpis diskuzí

C. C. Catch

OSOBNOST 24.5.2007 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CC.Catch

    Já už jsem slyšel nové Samply z jejího nového alba,tak že by v bryké době mohlo vyjít,ale už je to úplně jiná hudba než dříve,modernější styl,tak jsem zvědav.
  • C.C.Catch

    Tato zpěvačka mě v 80 letech fakt dostala jak jedinečným zpěvem(líbilo se mi její vytahování koncovek), tak svým sexepílem a stala se mou nej. zahraniční zpěvačkou do dnes!!!!!! *4*
    • Re: C.C.Catch

      Sisinka je opravdu skvělá, já jsem na jejích písničkách vyrůstal a mám ji stále hodně moc rád,čím je starší tak je krásnější. Je velká škoda,že už dlouho nevydala něco nového,slyšel jsem,že by měla do dvou let vydat nové CD.Přeji si moc,aby se opět probojovala do hudební scény. Henry *4*
      • Re: Re: C.C.Catch

        ona je uzasna cim starsia tym lepsia keby sa vratila spet do radia to bi bolo najlepsie som zvedavi na jej novy album co teraz vynde
        • Re: Re: Re: C.C.Catch

          c.c.catch ano lidicky mate pravdu ona pekne spiva tancuje a navic je primo kzezrani moc ji míluju.
      • Re: Re: C.C.Catch

        Ona bola najlepsia v 80tich rokoch a keby sa teraz objavila tak vsetky ostatne hviezdicky by spadli k zemi ako meteority.Jej hlas v koncovkach je dokonaly a na ziadnej inej spevacke som to nepocul. Nech sa uz ukaze a zamiesa karty ale ona bude na spici!!!
    • Re: C.C.Catch

      Musím souhlasit *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit