Přejít na výpis diskuzí

Çagatay Ulusoy

OSOBNOST 24.8.2014 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MOZNO nevieme ale je fakticki krasni moj milacik a strašne sexi
  • Mate frajerku len sa tak pýtam nehnevajte sa
  • Vy ste najkrajši chalan herec pekny ste hrozne vas oblubujem ste sexxxy
  • Všechno nejlepší k narozeninám ,přeji hodně zdraví štěstí v osobním i pracovním mnoho uspěchu .Jsi moc krásný milí všechno TI sluší.Nejkrásnější seriál Feriha kdy jsem viděla ,přirostl my k srdci i do paměti.Pro mě zustaneš 1 navždy .
  • na vas nikdo nema ste super
  • Nikdy mě neomrzí se na něho dívat. Mistr proměn. *14* *4*
  • jsi skveli herec moc se mi libis miluji te emire ses fakt skvelej na tebe nikdo
  • Emirku moc tě miwují lašššínko mojá *5* *5*
  • Taky si myslím ,o tom že je krasavec ,není žádná...pro mě je to skvělí herec ,dokažu se na jeho věci dívat..baví mě to!pokud si někdo v něm našel platonickou lasku?tak at dál sní :) *4*
  • En İyi Erkek Oyuncu, benden her şeyi, ben eğlendirmek
  • Můj názor je ten ,že je vážně moc hezky ale nikdo chlapce nepozna. A to myslím tak jakože jaký je doopravdy ve všech směrech. Takže ženy o tomto chlapci se nám může jen zdát. Má svůj svět a myslím si že by se nezahazoval s obyčejnýmy holkamy jako jsme my. A je mi celkem fuk jestli se vám tenhle komentář bude líbit nebo ne, protože žiju v realitě ne ve snu. Jako vy ,že se tu rozplýváte jak blbky ,které si myslí že u něj mají šanci.
  • Vy jste take pice, pisete mu vzaky jako by si to umel precist cesky. Nebo mate pocit ze si ty vase komentare preklada na googlu ? Ho to vubec nezajima a vy tady silite po nem. Tam si doma vazte svich chlapu a prestante snit realitu mate u sebe doma kravy :D
  • ahooj emir si pekni mas peknu babu *14* *14*MILUJEM TA SI PEKNI
  • přijet ČR zamnou
  • ahoj sivelmi zaujali muž si muj herec ta rada bichtě videla ahoj
  • Ahoj :) si ten naj naj naj krajši chlapec si veľmi sexi nikto na tebá nema maš pekny usmev :-) moja teta je s teba hotova aj strykova žena je s teba paf povedali že keby si došiel na slovensko tak sa s manželmi rozidu ;) hahaha takže tak si šaman :)
  • Emirr jaa ta uz kcemm emirr sii mojee vsetkoo coo mam prosim ta pod na slowenkoo aspon raz kcem ta vidied ferihaa jee običajna klamarkaa uz juu nekcii je too uboziacjaa lub mnaa
  • Milujem ta emir mujj
  • mam ta rada lasko moja jedina *14* *3* *4* *8* *9*
  • milujem ta *14* *14* *14* cmuk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit