Přejít na výpis diskuzí

Çagatay Ulusoy

OSOBNOST 24.8.2014 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj názor je ten ,že je vážně moc hezky ale nikdo chlapce nepozna. A to myslím tak jakože jaký je doopravdy ve všech směrech. Takže ženy o tomto chlapci se nám může jen zdát. Má svůj svět a myslím si že by se nezahazoval s obyčejnýmy holkamy jako jsme my. A je mi celkem fuk jestli se vám tenhle komentář bude líbit nebo ne, protože žiju v realitě ne ve snu. Jako vy ,že se tu rozplýváte jak blbky ,které si myslí že u něj mají šanci.
    • Taky si myslím ,o tom že je krasavec ,není žádná...pro mě je to skvělí herec ,dokažu se na jeho věci dívat..baví mě to!pokud si někdo v něm našel platonickou lasku?tak at dál sní :) *4*
  • můj krásný blog o turečtích hercích http://turecky-herci-serialy-blog.blog.cz/ <3
    Cagatay tam samozřejmě nesmí chybět i když je trošku turek :D
  • milujem ta s celeho srdca ti si moje vsteko
  • mam vas velmi rad a ano mas pravdu pokial tam hrala feriha film bol krasny ale reziseria urobili chybi lebo vela povistrihovali milujem ich *9* *16* *14*
  • chtěla by sem vedet skim veskutecnosti zijou
  • ahojte herci ako sa feriha mala si lepsi film ferihu ako zakazana laska vi ste boli nakrasi sceleho fvilma vi stira Hande Koraj a Feriha Emir *14*
  • emir +feriha laska
  • ahoj Cagatay , si můj nejoblíbenější a nejhezčí herec jakého jsem kdy videla,,, *14* V seriali feriha tak ti to pasuje...ale v Medzcezir....tam sa mi nepačiss a ta tvoja Serenavv nieje ani pekna Hazal je lebsia aj krajšia..... Chcela bi som ta vidiet... *14*
    • presne mam ten isty pocit a to doslova a do pismena.Ta Serenay sa ani mne nepaci.Neposobi na mna vobec zensky.Nechapem ako mohla vyhrat miss Turecka.A Cagatayovi tie dlhsie vlasy moc nepristanu.Vo Ferihe bol neodolatelny.
  • Kus chlapa je taky vzrusujuci len ked nanho pozeram a keby si bol prime asi odpadnem
  • ked feriha hrala film dal sa pozerat ale ked uz vofilme nehrala film bol nezmisel a hlupo to skocil ale feriha pasuje k e mirovi na feruhu nemate aj kebi ste velmi chceli emir+feriha *14* *14* *14* lubivas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit