Přejít na výpis diskuzí

Cam Gigandet

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fotky

    No Cam,to je přesně typ kluka,za kterým bych se hned otočila kdybych ho potkala aještě ho neznala z telky.Skvělej,taky jsem se přidala asi 4 nebo 5 fotek,tak doufám,že se líbí. *14*
  • negriareback

    jamess

    ve stmívaní je nejlepšíí james a edward
    respekivě edward je 1 a james 2 PS: jakoboj to tam nesluší vipada hrozně *4*
  • stastnakarolina

    nový fotky

    nazdárek ....přidala jsem pár novejch fotek ...našla jsem super stránku kde je jeho fotek fakt plno.....doufám že se vám tyhle budou líbit tak jako mě *14*
  • kyra123

    film

    Dnes sem viděla film Nikdy to nevzdávej a byl tam fakt dobrej a docela mu role záporáků sluší *1*
  • barka.3

    Happy birthday

    Hodně štěstí, zdraví, lásky, dobrý filmy..
    atd:D prostě vše nej Came, máme tě rádi:D *14*
  • I love=)

    Božeee,jak já ho miluji!! *14* *14*
    Takovýcho chlapa mít...chjoo *14*
    Je prostě k sežrání!!! *4*
  • kyra123

    na prd:-(

    ty jo přidala sem něco kolem 15 fotek a moc mi jich neautorizovali...to je nespravedlivý, nechápu proč *8* *16* a přitom byly tak krásný *14*
  • keeta

    Happy BIRTHDAY

    Přeju všechno nejlepší k jeho 27 narozeninám!!!! *4*
  • ThePiskoz
    Nezdá se vám to, trochu ulítlí psát jim k narozeninám, když ani nevědí, že existujete? Je to trochu ulítlé, vypadáte jako blázni. :D


    Můj názor! :)
    • Noa , já sama vím že si to nikdy nepřečtou, ale i přesto je slušnost a je hezké když fanoušek napíše k narozeninám své oblíbené osobnosti.
      • ThePiskoz
        Jenže tu tvoji slušnost ohodnotí jen další fanatici, takže nikdo z toho nic nemá. :D



        Můj názor! :)
  • ThePiskoz
    A proč by se měl stydět? Já proti Gayeům a Lesbám nic nemám, jsou to lidi jako my a neubližují, pak se tedy styď ty, zato co o nic prohlašuješ.


    Můj názor! :)
    • presne tak, a ani to neni jiste ze je gay, mohl si to vymyslet naky novinar nebo nekdo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit