Přejít na výpis diskuzí

Camilla Belle

OSOBNOST 12.3.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach je mi tak líto že...

    ach lidičky je mi tak líto že už spolu nejsou :D (Joe a Camilla) - (ironie) jen mě mrzí že jsem ten rozchod neviděla :( ach jak ráda bych viděla jak po ní hodil ten její naprosto trapnej řetízek :D to musela být nádhera... jen mě mrzí že je Joe teď úplně na dně ale nemyslím si že by truchlil moc dlouho vždyť nebyla ani pěkná :D a lidičky teď to myslím vážně některý ty příspěvky tady jsou fakt trapný :D
    • Re: ach je mi tak líto že...

      mě to není líto....oba si toho druhýho nezaslouží!! Camilla se promenáduje s tim Roberttem a Joe *14* .. mno snad ho všichni znáte *1* *9* ale tentokrát byl štastnej a ona ho odkopla!!! *16* *16* *16* *16* *16* Camillo!.? si mimo????? .Ale jOe je už v poho.... *1* jojo...
      • Re: Re: ach je mi tak líto že...

        Vy holky máte Joa a mi kluci Camillu a je to ale abych řek tak lepší je Joe než Robert P. *1* *1* *1*
  • taylor-swift-maniak

    ...

    ja jako camilu moc nemusim prototze ji neznam jo ale tak ji nechte co ste vubec vy?sileny fanynky joaaspon joe nasel lasku ne??a je jedno ze se rozesel s taylor swift joe ma aspon zpominku na ni
  • Joe

    Jo tak je to pravda,že se spolu rozešli..Jo Camilla ho prý opustila kvůli Robertu Pattinsonovi
  • rogue

    Rozchod

    Tak fannynky, můžete slavit! Joe a Camilla se rozešli
    • Re: Rozchod

      jj a joe je uplne zniceny *9* *9* chudak *9* *9* *9*
      • rogue

        Re: Re: Rozchod

        fakt? a kdo se vlastně rozešel s kým? ona s ním?
        • Re: Re: Re: Rozchod

          jj ona snim
  • rogue

    Není hezkej

    mě třeba Joe vůbec nepříde hezkej. Vypadá jako cigán a kdyby si nerovnal ty jeho pačesy tak by byl ještě k tomu jako ovce.
    To Camilla má na lepší *1*

    Ale jinak jak tak čtu nenávistné komety od fanynek Joa, tak myslím, že by nechtěl ani jednu z nich, protože takové žárlivé slepice....no to by si dal
    • Re: Není hezkej

      haha vtipný on je pěknej nevipadá jak cigán (má italský předky nebo tak nějak) a vlasy si už dávno nerovná *13*
  • nezáleží na tom s kým chodí.... i když...

    hele jako někdo říká že je hrozná a jen kvůli tomu že chodí s Joem... někdo k tomu má argumenty... já jsem ji neměla ráda ještě než s Joem chodila... ona je mi od pohledu nesympatická a jako herečka mi připadá jako naprostej anti-talent !!! s tím že chodí s Joem to u mě ještě zhoršila :) ale můžu vám říct že Joe není nic tak extra (nejde o vzhled protože ten je dokonalej) ale jde o chování a nejen k fanouškům... je arogantní a fakt si o sobě myslí že je nějakej boss... jde o to že se změnil až potom co chodí s Camillou... předtím byl opravdu takový jak se psalo na netu... a nejde jen o moje blbý myšlenky ale o moje osobní zkušenosti...
  • katasek008

    ...

    hele já mam taky joe ráda...ale je s ní štastný ,asi.s tim nic neuděláš. *14* *14* *4*
    • Re: ...

      Souhlas, i když se mi nelíbíbí a, radši bych chtěla, aby chodil s Demi Lovato, ale je šťastný s Camillou a přeju mu, aby byl pořád šťastný, zamilovaný, veselý a když ne s Camillou,tak s nějakou jinou *15*
  • kate.k

    ha ha ha

    je to stara baba ktera se navesi na joe ktery ma na víc nez na takovouhle ubozacku,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,je to chudinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *16* *16* *16* *8* *16* *16* *16* *8* *16*
  • Tak to ani omylem!!!

    Děvčata, Joe dost inteligentní a rozumný na to, aby si vybral svojí holku sám. A když je s Camillou štastný,tak mu to přeju a stejně s tím my nic neuděláme. Ikdyž se nám nelíbí. Jo a stejně se asík časem rozejdou, nemyslím si že by si jí Joe chtěl vzít. Takže klid. On bude zasejc časem volný.

    Ale že by si za partnerku vybral kohokoli z vás, tak to ani omylem!!! Uječenou žárlivou faninku *15* , No to by to teda schytal.................... *15* Děvčata zamyslete se nad sebou *1*
  • :)

    já si osobně myslím že je to jejich věc s kým dko chodí, stejně ho nikdy mít nebudem :) já jsem taky zamilovaná platonicky do Joa.. taky mě jednu dobu fakt štvala Camilla, ae ted jsem si uvědomila, že stejně nikdy Joa nebudu mít :) ... toe můj názor... Camilla se mi nelíbí, ae každý má jiný názor.. Taylor podle mě byla lepší.. ae jako je to fakt jejich věc :)
    • taylor-swift-maniak

      Re: :)

      ty mas fakt pravdu jako taylor byla lepsi nez cammila ta ho aspon nepodvadela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit