Přejít na výpis diskuzí

Cara Delevingne

OSOBNOST 25.4.2013 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sama jsi polochlap a to co jsi tady NAPSAL není názor, ale výplod nemocné mysli:D stáhni se do bažin :DDDD haháááá chudinko:*
  • Ale ale, z tvýho komentáře úplně čiší závist *15* Co jsi dokázala ty? *15* Houby z voctem že? :)
  • Tak to by mě zajímalo jak vypadáš ty :D Pravděpodobně jsi hnusná zakomplexovaná blbka, která v životě nic nedokázala, maximálně jenom sedět u počítače že?.. :) *12* Beztak sama vypadáš jak chlap:D:D *15*
  • Drž tlamu buzno *1* abys náhodou nebyl transvestita ty :DDDDD
  • Mám tady vzkaz pro uživatele "terry": děkuji za Tvoji účast v mém průzkumu na síti...jelikož tady všichni píšeme anonymně tak Ti doufám nevadí citace Tvých reakcí v mé práci. Pro upřesnění - o slečnu Caru tady neběží, dostala jsem její jméno přiděleno. Jen by ses asi měla zamyslet nad tím, jak Tvými texty prostupují padesátnice...máš s nimi nějské problémy? Teda jestli mě můj sociologický nos neklame a jsi vážně ta, za kterou se prohlašuješ. Ale to už se dostávám do jiné oblasti síťových průzkumú, než mě momentálně zajímá.23N
  • dobře, pardon, neukamenujte mě, prosím.. chtěla jsem ji jen nějak pozdvihnout, když už tady má samé nenávistné vzkazy. hlavně šlo o to, že ji pár lidí v mém okolí zná (a já vlastně trochu taky) a nezdála se mi být tak špatná, jak všichni říkají. avšak podle toho, co říkáš, mi už tak skvělá nepřipadá..
  • a mimochodem,já nejsem ta,která odepsala téměř hned po mém komentáři, což je důkaz,že spíš vy brouzdáte po ''netu'' (oslovení internetu 50-nic) a pokud vím,neznáte mě,takže nemůžete vědět,jestly čtu/nečtu atd..
  • umm,14?!,tak to asi ne. Ikdyž píšu hrubky,vím že to mám v hlavě v pořádku víc než vy/ty,protože si nehledám na internetu hvězdy co nemám ráda a nepíšu o nich nic hnusného,protože jsem vychovaná narozdíl od někoho...
  • Musím se smát když v profilu čtu herečka. Jistě každý nějak začínal a prý není malých rolí, ale do herečky má slečna Cara zatím hodně daleko. Ona tahle adaptace Anny Kareniny vlastně není moc povedená, tak už je jedno kdo tam sbíral zkušenosti. Ale herečka to vážně ne :o))) A co zpěvačka, už jste někdo něco slyšel? To by mě docela zajímalo. Radši by se měla vrhnout na studia, aby se měla jak živit, i když v rámci dědictví na tom bude asi docela dobře. Neříkám, že modelka rovnà se blbka, ale v tomhle případě si moc jistá nejsem. Kamarád přivezl anglický bulvár, kde psali, že ty její grimasy jsou jen z nouze cnost, prý to začalo tak, že jí vyfotili dost sjetou a pak se to urovnávalo jako že to bylo naschvál. A od té doby jsou na světě škleby pro podporu pravdivosti. Bulvár je bulvár, ale...
  • Co to tady blijete za nesmysly? Jaká krásná vzácná a podobný pitomosti. Je to normální protekční spratek. Jo a vim co řikám, protože jsem pracovala pro její skvělou rodinku. Banda anglickej nafoukanejch prázdnejch bublin, všichni do jednoho. Víc jsem si vážila jejich filipínskejch pokojskej než těch prázdnej pokrytců. A ta vaše opěvovaná mladá lady je napůl fetka a napůl hysterka, teda aspoň v soukromí. Prej charismatická, jo když to nestihla do koupelny bylo to fakt charismatický. No užívejte si ty svoje bláboly podle fotek a promo blbin.
  • pardon :D nevím proč se to poslalo znova.. chtěla jsem napsat - :D samozřejmě ji neznám, nevím co je to za člověka, jen říkám, jak na mě působí jako celebrita. v některých věcech máš ale pravdu, a dost možné je, že procpat se chce Cara sama - využitím ostatních..
  • kdyby nebyla hezká, tak by nebyla jednou z nejžádanějších modelek současnosti. když se na ní podívate bez veškerých předsudků a závisti, tak možná prozříte a uvidíte její jedinečnou a nenahraditelnou krásu, charisma a šarm. a kdyby jen to.. je neuvěřitelně vtipná a inteligentní, navíc talentovaná (je zároveň zpěvačkou a herečkou).. takoví lidi se hledají velmi těžko. jenže její originalita je pro většinu lidí nepřijatelná, jste příliš zvyklí na samé kopie představující takzvanou dokonalost. je to trochu smutné..:)
  • Vanity a jak dlouho se s ní znáš? Předpokládám, že jste spolu asi do školy nechodily...je pěkné jak tady papouškuješ reklamní hesla. Viděla jsi některý z těch filmů? Nebo slyšela demo bez studiových úprav? Obávám se, že z kinematografické kvality by Mirku Spáčilovou klepla pepka
    a zpěv je taky slabší záležitost. Nedá se popřít, že Caru procpávají všude možně - kdo a proč je otázka, může to být jen důsledek dnešní úchylné doby.
  • kdyby nebyla hezká, tak by nebyla jednou z nejžádanějších modelek současnosti. když se na ní podívate bez veškerých předsudků a závisti, tak možná prozříte a uvidíte její jedinečnou a nenahraditelnou krásu, charisma a šarm. a kdyby jen to.. je neuvěřitelně vtipná a inteligentní, navíc talentovaná (je zároveň zpěvačkou a herečkou).. takoví lidi se hledají velmi těžko. jenže její originalita je pro většinu lidí nepřijatelná, jste příliš zvyklí na samé kopie představující takzvanou dokonalost. je to trochu smutné..:)
  • Připadá mi jako nějakej transvestita. Jestli tohle má bejt dnešní symbol krásy, tak pak se máme v budoucnosti na co těšit. Že by příště nastoupil rovnou Frankenstein?
  • Bože to je ale světová událost!!! Ono se nám to vylíhlo ve stejný den!!! Ó jaká to zásluha!!! Jak to vrhá odlesky slávy!!! A jak je to nebetyčně blbé!!!
  • A můj tip je Tereza Maxová :o)))
  • Jsem tady náhodou a máte tu docela legraci. Co všechno může být zásadní :o))) Rozkoukal jsem se a přihodím taky svůj názor, ať máte materiál. Hlásím se ke straně, která vidí chlapa. Dodávám, že nechápu, proč by měl můj názor snad někomu ublížit...seznamte se s Čtyřmi dohodami - jedna zní neberte si nic osobně. S mým názorem můžete souhlasit nebo nesouhlasit, to je celý. Lidé jsou všude stejní, takže obdobné názory si oslovovaná může přečíst ve své rodné angličtině. A myslím si, že jí jsou ukradený.
  • Á...můj zrak ještě jednou zabloudil a Terry je kočička...omlouvám se za nepozornost.
  • Milá 15-letá kočičko nebo kocourku Terry - z toho příspěvku není pohlaví zřetelné, na to "větší vychování" máš dost zajímavé poslední slovo. Celý příspěvek má charakter překotného vyjadřování čtyřletého dítěte; a ty hrubky...méně brouzdej po netu a víc čti. Pro začátek doporučuji Harryho Pottera, to by Tě mohlo bavit. No nic milé zakoukané mládě, ať už Ti z toho polochlapa vhlne nebo se topoří, já si za svým názorem stojím a právě tady si ho báječně užívám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit