Přejít na výpis diskuzí

Cara Delevingne

OSOBNOST 25.4.2013 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paneboooože,vy jste vážně trapný, chápu že nějaká 50tnice,nebo kolik ti/vám je,tak se vám asi její styl nelíbí,ale člověk by čekal,že budete mít kouska rozumu a necpat to sem, mě je 15 a mám větší vychování než vy,tohle bych o nikom nikdy nenapsala,protože každý člověk má fanoušky a těm to ublíží a ještě víc té dotičné osobě(ikdyž si to nikdy nemůže přečíst kvůly jazykové odlišnosti). a mimochodem,Cara ani náhodou nevypadá jako chlap, když anonymě posuzujete druhého,přiložte svojí fotku prosím,protože bych řekla že toto je jenom vybíjení komplexu z přicha,hnusu odlesku v zrcadle,podbradku nebo spousta dalších nechutností co máte na sobě,myslete prosím mozkem(pokud nějaký vůbec máte) a ne prdelí.
  • Ne že bych se do toho chtěla nějak plést, ale tim že se zrovna narodila tak jak vypada a ze si ji zrovna nekdo vsiml a vytahl ji a udelal z ni slavnou (nemyslim si ze proste prisla a vsechno si zaridila sama...od toho jsou manazeri)...ze by se to dalo povazovat jakoze neco dokazala....nevim komu tim pomohla nebo co tak uzasnyho udelala aby se o ni dalo mluvit jako o tej co neco fakt dokazala....myslim ze kdejakej radovej doktor toho dokazal mnohem vic...a to nikdo nezna jejich jmena...
  • Moje dcera je z ní úplně vedle, snažim se pochopit. Nedaří se. Má tady někdo přehled jestli je to blondýna co si barví to příšerný obočí, bruneta co si odbarvuje vlasy nebo genetickej zma (e) tek?
  • Vážení přispěvovatelé, často se vám líbí jak se Cara obléká...co takhle popřemýšlet než něco napíšu?! Co Cara dělá...mo
    delku -tudíž si oděv nevybíra, ale celý styl je jí přidělován. Takže drazí pro přesnost - vám se nelíbí jak se obléká Cara, ale líbí se tvorba určitého návrháře a agentury, kerým dáma slouží jako ramínko. Mimochodem moc výrazné ramínko, dnes je trend modelek, které jde proměnit na přání zákazníka o ona vypadá pořád stejně...takže kariéra asi nebude dlouhá. Ana závěr...když si něco obleče mimo práci -děěěsss!!!
  • Slečna Cara je tak trochu odlišná od "standardních modelek"...ale při pohledu na všechny snímky se nemohu zbavit dojmu, že je ještě poněkud odlišnější - není na ní totiž nic ženského, fluiduje jako chlap. Ať je jakkoli upravená a nalíčená vypadá jako transka a na civilním snímku, který jsem nedávno viděla bych bez popisku identifikovala rockera mužského pohlaví. Očekávám, že může dojít k "senzačnímu odhalení", že jistá světová modelka má ve skutečnosti pod sukní pánskou výbavu.
  • Mi se náhodou líbí *12* *11* *16* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*
  • Podle mě je hezká, ale prostě... to obočí :DD Sorry, ale nemůžu se na ni dívat, bez toho abych se nezasmála. Já prostě.... No prostě mi to obočí na ni příjde trochu...tmavší, než by se k ní hodilo :DD Jinak je úplně nádherná ♥
  • Holky, nechte toho vzájemného napadání! Každá dívka je hezká, tak si nepište, že jste hnusný atd... Je to fakt trapný...
    Ti, kteří tuhle modelku nemají rádi, tak co tady děláte? Když někoho nemám ráda, tak snad nelezu na jeho stránky, ne? Já osobně proti ní nic nemám :) a to její obočí je to, co ji dělá zajímavou. Každému se líbí něco jiného. Mně se to teda líbí. ;)
  • M2la by si něco udělat s obočím, kazí jí to celý obličej jinak je krásná :*:))
  • mám mamku která je bývalá modelka takže mi napovídá jak se obléct a nenavážej se do THE WANDET když o nich nic nevíš nesnáším tenhletip lidí kteří řeknou že si hnusná když mě vživotě neviděli *16* *12* *3* *6*
  • By the way, jak měla Cara tedˇ narozky, tak já měla taky a to pár dní před jejíma!♥ *4* A moje kamarádka má zase ve stejný den jako Cara a Ewa Farna! *4* .
  • HAPPY 21st BIRTHDAY CARA!!!! *14* *4* *4* *4* *3* ♥♥♥ I LOVE YOU!!!!♥♥♥ *14* *4* *4* YOU ARE AMAZING AND BEAUTIFUL MODEL!!! ♥ :-). Všechno nejlepší k tvým dnešním 21. narozeninám!! <33♥ Hodně zdraví, štěstí a úspěchů! *3* *4* *14* ♥ Jsi úúžasná a moc krásná modelka! ♥ *4* Máš můj obdiv! *4* A tvé obočí je náhodou super! *3* *4* Také mám husté obočí *4* .
  • Mě to její obočí děsí. Je krásná, na modeling se perfektně hodí , ale já nevím, to její obočí mi připadá zvláštní:D Vážně mě to děsí
  • happy birday cara *3* *3* *3* *4* *4* *4* *3*
  • Už stačí,že seš twfanmily,to už mi napovídá o tom,že vůbec nevíš nic o stylu,takže asi nebudeš vypadat dobře a nemužu si pomoct STĚĚĚĚĚRRRRR
  • Caru zbožnujem ! A to preto lebo je odlišná od ostatných modeliek *4* má velmi pekné obočie, štýl obliekania sa mi brutálne páči,milujem najviac tie jej ksichtíky *14* proste celá je dokonalá aspon pre mna ! *3*
  • tak za 1. je to můj názor ty maš možná jiný.....
    2. nemusíš mě hned urážet
    3. nevíš jak vypadám ...... stěrkáááá *3* *15* *2*
  • Aha,takže loila máme najednou tady!!!neurážej,protože ona je milionkrát hezčí než TY!!!!! Jo a mimochodem TW vypadají jako Ty!!!(stejně hnusně) *12* *12* *12* *12*
  • já si myslím že může být zábavná že se muže zasmát když ji posere pták , ale já si myslím že prostě není pěkná a to obočí už vůbec není pěkné . ale nikdo o ní nemůže řícct že není vtipná a nekdo o ní taky nemůže říct že je vtipná protože si myslím že ji nikdo z nás ( z toho kdo tady píše komentáře) ji nezná nikdo z ní není velký kamoš nebo kámoška ....... *4* *3* *6*
  • souhlasím se souhlasem je strašná podívejte se jak vypadá když nemá makeup .....no hrůza se divím že je někde uznávaná a kdyby neměla řasenku tak je jak chlap. ale když ji máte rádi tak mějte to je jen můj názor *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit