Přejít na výpis diskuzí

Cara Delevingne

OSOBNOST 25.4.2013 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry, holka, můžeš být jakákoliv slavná modelka, ale dle mého názoru nejsi ale vůbec hezká! To tvoje obočí je přímo odstašující a ta fotka, kde tě pokálel pták, tak tam vypadáš jako úplná zrůdička. Pochybuju, že jsi něco extra! *6* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16*
    • Ti tak rozumí *15* *15* *15* chudáčku závistivej !!!
    • Mickey-mause
      to máš naprostou pravdu !!
      nwm co na ní všichni viděj ...o.O
  • Mně se osobně Cara líbí..prostě tím obočím je..je taková jiná prostě okamžitě si jí všimnete a to se mi líbí:) Každý má na ní jiný názor,ale tohle je můj. Ale někteří by jste mohli zkrotit vaše slovníky..taky by vám nebylo hezký kdyby o vás někdo psal, že jste chlap a podobně, ale jasně je to váš názor:) Nikdo přeci není dokonalý
  • Když jsem ji viděl poprvé, říkal jsem si, panebože, obočí jak Brežněv ale nějak mi uvízla v hlavě. Abych se přiznal, zamiloval jsem se do ní.. ta její osobnost, prostě vás učaruje a je v ní něco, co v ostatních modelkách není. Je něčím vyjimečná, prostě to vyzařuje z jejích očích. Nechápu, že někdo dokáže říkat, že je ošklivá, to rozhodně není. Nebál bych se jí nazvat jednou z nejkrásnějších modelek.
    • souhlas *3*
  • mám mamku která je bývalá modelka takže mi napovídá jak se obléct a nenavážej se do THE WANDET když o nich nic nevíš nesnáším tenhletip lidí kteří řeknou že si hnusná když mě vživotě neviděli *16* *12* *3* *6*
  • Podle mě je hezká, ale prostě... to obočí :DD Sorry, ale nemůžu se na ni dívat, bez toho abych se nezasmála. Já prostě.... No prostě mi to obočí na ni příjde trochu...tmavší, než by se k ní hodilo :DD Jinak je úplně nádherná ♥
  • Jste pěkní šprýmaři - jak může být její sestra Harry Styles, což je kluk jako buk - podívejte se na fotky a opravte si odkazy !!
  • kdyby nebyla hezká, tak by nebyla jednou z nejžádanějších modelek současnosti. když se na ní podívate bez veškerých předsudků a závisti, tak možná prozříte a uvidíte její jedinečnou a nenahraditelnou krásu, charisma a šarm. a kdyby jen to.. je neuvěřitelně vtipná a inteligentní, navíc talentovaná (je zároveň zpěvačkou a herečkou).. takoví lidi se hledají velmi těžko. jenže její originalita je pro většinu lidí nepřijatelná, jste příliš zvyklí na samé kopie představující takzvanou dokonalost. je to trochu smutné..:)
    • Vanity a jak dlouho se s ní znáš? Předpokládám, že jste spolu asi do školy nechodily...je pěkné jak tady papouškuješ reklamní hesla. Viděla jsi některý z těch filmů? Nebo slyšela demo bez studiových úprav? Obávám se, že z kinematografické kvality by Mirku Spáčilovou klepla pepka
      a zpěv je taky slabší záležitost. Nedá se popřít, že Caru procpávají všude možně - kdo a proč je otázka, může to být jen důsledek dnešní úchylné doby.
      • kdyby nebyla hezká, tak by nebyla jednou z nejžádanějších modelek současnosti. když se na ní podívate bez veškerých předsudků a závisti, tak možná prozříte a uvidíte její jedinečnou a nenahraditelnou krásu, charisma a šarm. a kdyby jen to.. je neuvěřitelně vtipná a inteligentní, navíc talentovaná (je zároveň zpěvačkou a herečkou).. takoví lidi se hledají velmi těžko. jenže její originalita je pro většinu lidí nepřijatelná, jste příliš zvyklí na samé kopie představující takzvanou dokonalost. je to trochu smutné..:)
        • tak teď jsi to skutečně vystihla, máš pravdu
          :) *3*
        • pardon :D nevím proč se to poslalo znova.. chtěla jsem napsat - :D samozřejmě ji neznám, nevím co je to za člověka, jen říkám, jak na mě působí jako celebrita. v některých věcech máš ale pravdu, a dost možné je, že procpat se chce Cara sama - využitím ostatních..
  • Všetci tu riešite ako vyzerá...mne sa páči :3
    ale aj ma niečo iné zaujíma ako tie vaše reči......ona chodila s Rita Ora? nechcem byť neslušná..ale nenastala nejaká chyba? viem...niekde ževraj priznala že je bisexuálka :) ale neviem o tom, že by to aj niekde písali ...a Rita? Ona je tiež bisexuálka....? No..ked niekto vie o čom rozprávam a číta si to tak odpíšte....fakt ma to zaujíma a Cara je môj veľký vzor :)
    Ďakujem :)
    • Všude jsem četla, že jsou to blízké kamarádky a spolupodnikatelky. Že by si to spolu rozdávaly jsem ale nezaznamenala..
      i když dneska je být bisex in...
  • Paneboooože,vy jste vážně trapný, chápu že nějaká 50tnice,nebo kolik ti/vám je,tak se vám asi její styl nelíbí,ale člověk by čekal,že budete mít kouska rozumu a necpat to sem, mě je 15 a mám větší vychování než vy,tohle bych o nikom nikdy nenapsala,protože každý člověk má fanoušky a těm to ublíží a ještě víc té dotičné osobě(ikdyž si to nikdy nemůže přečíst kvůly jazykové odlišnosti). a mimochodem,Cara ani náhodou nevypadá jako chlap, když anonymě posuzujete druhého,přiložte svojí fotku prosím,protože bych řekla že toto je jenom vybíjení komplexu z přicha,hnusu odlesku v zrcadle,podbradku nebo spousta dalších nechutností co máte na sobě,myslete prosím mozkem(pokud nějaký vůbec máte) a ne prdelí.
  • Ppodle mě vypadá spíš jako chlap...takže MUŽATKA!!!! *1*
    • Ale já si myslím že troch u jako chlap vipadá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit