Přejít na výpis diskuzí

Cara Delevingne

OSOBNOST 25.4.2013 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem tady náhodou a máte tu docela legraci. Co všechno může být zásadní :o))) Rozkoukal jsem se a přihodím taky svůj názor, ať máte materiál. Hlásím se ke straně, která vidí chlapa. Dodávám, že nechápu, proč by měl můj názor snad někomu ublížit...seznamte se s Čtyřmi dohodami - jedna zní neberte si nic osobně. S mým názorem můžete souhlasit nebo nesouhlasit, to je celý. Lidé jsou všude stejní, takže obdobné názory si oslovovaná může přečíst ve své rodné angličtině. A myslím si, že jí jsou ukradený.
  • javascript:addSmile(1)Ona má sestru Harry Styles. Tak to mně podržjavascript:addSmile(1)javascript:addSmile(1)
  • V čem je tato modelka zajímavá? Že má obočí jako Brežněv.Co podle vás všechny modelky dokázali? Jsou lidé na světě co dokázali toho více a o nich se vůbec nemluví. Modeling bych zrušil a peníze do toho vražené bych rozdal chudým.
  • ty jsi hrozný/á
  • Holky, nechte toho vzájemného napadání! Každá dívka je hezká, tak si nepište, že jste hnusný atd... Je to fakt trapný...
    Ti, kteří tuhle modelku nemají rádi, tak co tady děláte? Když někoho nemám ráda, tak snad nelezu na jeho stránky, ne? Já osobně proti ní nic nemám :) a to její obočí je to, co ji dělá zajímavou. Každému se líbí něco jiného. Mně se to teda líbí. ;)
  • HAPPY 21st BIRTHDAY CARA!!!! *14* *4* *4* *4* *3* ♥♥♥ I LOVE YOU!!!!♥♥♥ *14* *4* *4* YOU ARE AMAZING AND BEAUTIFUL MODEL!!! ♥ :-). Všechno nejlepší k tvým dnešním 21. narozeninám!! <33♥ Hodně zdraví, štěstí a úspěchů! *3* *4* *14* ♥ Jsi úúžasná a moc krásná modelka! ♥ *4* Máš můj obdiv! *4* A tvé obočí je náhodou super! *3* *4* Také mám husté obočí *4* .
    • By the way, jak měla Cara tedˇ narozky, tak já měla taky a to pár dní před jejíma!♥ *4* A moje kamarádka má zase ve stejný den jako Cara a Ewa Farna! *4* .
      • Bože to je ale světová událost!!! Ono se nám to vylíhlo ve stejný den!!! Ó jaká to zásluha!!! Jak to vrhá odlesky slávy!!! A jak je to nebetyčně blbé!!!
  • Slečna Cara je tak trochu odlišná od "standardních modelek"...ale při pohledu na všechny snímky se nemohu zbavit dojmu, že je ještě poněkud odlišnější - není na ní totiž nic ženského, fluiduje jako chlap. Ať je jakkoli upravená a nalíčená vypadá jako transka a na civilním snímku, který jsem nedávno viděla bych bez popisku identifikovala rockera mužského pohlaví. Očekávám, že může dojít k "senzačnímu odhalení", že jistá světová modelka má ve skutečnosti pod sukní pánskou výbavu.
    • Tak to by mě zajímalo jak vypadáš ty :D Pravděpodobně jsi hnusná zakomplexovaná blbka, která v životě nic nedokázala, maximálně jenom sedět u počítače že?.. :) *12* Beztak sama vypadáš jak chlap:D:D *15*
  • Všechno nejlepší Cara! *14* *14* *6* *3*
  • cara12
    HAPPY birthday CARA!!!!! *14*
  • Caru zbožnujem ! A to preto lebo je odlišná od ostatných modeliek *4* má velmi pekné obočie, štýl obliekania sa mi brutálne páči,milujem najviac tie jej ksichtíky *14* proste celá je dokonalá aspon pre mna ! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit