Přejít na výpis diskuzí

Casey Stoner

OSOBNOST 15.6.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nazdárek

    Zdravím všechny Caseyho fans a jako "zápisné" posílám bráchovu loňskou fotku ze Sachsenringu:
    http://img71.imageshack.us/img71/4043/mgp27stonerzevnit0107jj4.jpg
  • Tera

    TAk hele nejlepsi je Casey Stoner abyste vedeli!! *14* *14*
  • nová sezóna

    Tak nám ta sezóna pěkně začala. Úplně stejně začala loni, takže doufám, že stejně i skončí. *1* Super výkon. Říkala jsem si, že by to letos mohl zase vyhrát.
  • samolepky 27

    Caute vsichni,nemate predstavu,kde by se dala sehnat nalepka cisla 27,kterou ma Casey na sve DUKARNE?
  • a je to rychlokvaška!!!!

    A stejně je Stoner rychlokvaška, loni ležel v každym druhym závodě a ani ve dvěpade to nebyl žádnej zázrak...házíš tu velkejma slovama, ale dobrý by bylo si představit, jak by to dopadlo kdyby se Stoner posadil na Valeho Yamahu, pak byl chlapec pěkně v hajzlu páč v technickejch pasážích neni zrovna hvězda, na brzdy taky moc neumí, tak jako fakt nevim nevim...neni to tak, že letos byl nejlepší Stoner, letos byla prostě nejlepší jeho Ducati!!!
  • VALENTINO ROSSI!!!

    Nemám ráda Caseyho a nikdy mít nebudu. Stejně je to jen rychlokvaška a příští rok se to s ním poveze... však uvidíte... *16* 46 GOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • misa5

      Re: VALENTINO ROSSI!!!

      drz rypak ty pizdo tak sem nelez kdyz nemas rada caseyho ty magorko nas to nezajima ze ho nemas rada
      • Re: Re: VALENTINO ROSSI!!!

        Na Ducati zatím uměl jezdit pouze Stoner, to podle všech výsledku,tak jsem zvědavý na Valentina!!!!!! To bude mazec a odřenejch loktu a kolen!! No uvidíme letos!
    • Re: VALENTINO ROSSI!!!

      Valentino Rossi je určitě skvělý jezdec. S tím určitě souhlasím. V tomto sportu dosáhl hodně úspěchů. Ale Stoner není určitě rychlokvaška. Ducati má nyní dobrý stroj a Stoner je kvalitní jezdec, takže bude pokračovat v dobrých výkonech. Titul samozřejmě přeju tomu lepšímu, takže jestli to bude v příští sezóně Rossi, nebudu vyvádět. Vítězí vždy lepší a letos to byl rozhodně Stoner a Ducati. Lepší kombinaci se nedovedu představit. Škoda jen, že Capirossi odchází.
    • Re: VALENTINO ROSSI!!!

      Laskavě jdi do pryč a nezáviď. *4*
  • Hayden ?

    Ahoj máte tam nějakou chybu ve fotkách s tím velbloudem se vám tam vloudil Hayden ne? No nic fanynky to se někdy stává. *1*
    • Re: Hayden ?

      Jo to je moje chyba přidávala jsem fotky na dvě stránky zároveň a takhle to dopadlo.Tak sorry.Ale hezký jsou oba,no ne? *3*
      • Re: Re: Hayden ?

        Mě se Hayden fyzicky moc nelíbí, ale vypadá jako sympaťák. Loni odváděl dobré výkony. Loňský titul si určitě zasloužil. Letos mu to teda hóódně nevyšlo.
        • Re: Re: Re: Hayden ?

          Jo loni se mu dařilo.Ale letos se mi zdálo,že Honda nadržovala Pedrosovi,protože Nicky měl přes půlku sezony jiný díly a určitě nebyly tak dobrý jako Pedrosovi.To by mu ta motorka totiž jezdila úplně jinak,ne?
  • Borec

    Mistr světa 800ccm ve 22 letech...moc blahopřeji.........jo a na fotkách vám to s Adrianou moc sluší...seš ten nej....... *5* *5* *14* *14* u Ducati se ti fakt daří..jen tak dál a pozdravuj Lorise a VAleho *5*
  • Mistr

    Mistr světa,moooc gratuluju Casey. :-) *3* *4* *5*
  • Mistr světa 2007

    Doufám, že tohle je nový mistr světa ve třídě Moto GP. Opravdu si u Ducati vede dobře. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit